Як пов'язати штанці для малюка. Як в'язати штанці на немовлят.

В холоду малюкові необхідні теплі штанці. Модель з нагрудником і на лямочках цікавіше, ніж прості, на гумці. Виберіть фактурну або різнокольорову пряжу - річ буде виглядати ще симпатичніше.
Вам знадобиться
  • - Пряжа;
  • - спиці.
Інструкція
1
Для початку зніміть мірки - ріст дитини, так як лямки не повинні натирати і звалюватися, обсяг голяшкі. Роботу почніть з виконання правої штанини.
2
Наберіть необхідну кількість петель на дві спиці. Наприклад, обсяг голяшкі 30 см, значить, петель має бути 62. Тут все залежить від обраної пряжі, спробуйте пов'язати зразок і порахувати кількість петель в одному сантиметрі.
3
В'яжіть манжету 3 см, чергуючи 2 петлі лицьових, 2 виворітних. Далі продовжуйте лицьовій гладдю, додаючи з обох сторін по дві петлі. Додавання виконуйте в кожному четвертому і шостому ряду.
4
Приблизно через 20 см. Від першого ряду закрийте з двох сторін по три петлі. В одному ряду по дві петлі, а потім ще по 1 петлі, роботу відкладіть. Ліву штанину в'яжіть симетрично. Висота штанин залежить від довжини ноги дитини.
5
Потім петлі з обох деталей перенесіть на кругові спиці, продовжуйте в'язати круговими рядами. На висоті полотна 60 см роботу потрібно розділити. Відкладіть 59 петель для спинки, і стільки ж для переду.
6
Спинку в'яжіть гумкою 2 * 2, при цьому, з двох сторін полотна закрийте спочатку 3 петлі, потім ще 3 три петлі - це пройма. В'яжіть гумкою 8 см. На додаткових спицях, з кожного боку полотна залиште по 8 петель- це для бретелей, інші петлі закрийте по малюнку. Орієнтовна довжина бретелі 14 см - орієнтуйтеся на ріст дитини.
7
Другу деталь виконайте симетрично, тільки замість бретелей в'яжіть петлі під гудзики. Для цього в передостанньому ряду з обох сторін полотна закрийте три петлі, а в наступному ряду знову наберіть їх. Через два ряди закрийте всі петлі по малюнку.
8
Збірка цієї моделі дуже проста - зшийте шви штанців. Можете всунути шнурок або стрічку по поясу. Виберіть оригінальні ґудзики - модель буде виглядати дуже симпатично.
Корисна порада
Намітьте середину виробу, гачком наберіть повітряну ланцюжок з 6-8 петель, всього повинно бути 3-4 ланцюжки, розподіліть їх рівномірно і пришити.