Як зв'язати шкарпетки-следки. Як просто зв'язати шкарпетки.

В'язані вироби все більше входять у наше життя, причому у вигляді найрізноманітніших моделей. Комбінуючи кольори пряжі, візерунки і аксесуари можна зв'язати оригінальні шкарпетки-следки, які будуть тільки в однині, у вашому гардеробі.
Вам знадобиться
  • Нитки для в'язання, дві спиці.
Інструкція
1
Шкарпетки - следки можна в'язати на двох спицях. Зв'яжіть зразок для визначення щільності в'язання. Розрахуйте кількість петель таким чином: виміряйте окружність щиколотки і помножте на кількість петель в 1 см. Наприклад, виходить 44 петлі.
2
Наберіть на спиці і в'яжіть в наступній послідовності: 1-й ряд: 1 лицьова, 1 ізнаночная.2-й ряд: пров'яжіть 22 петлі в такому порядку: накид, лицьова, накид, 2 лицьові - це центральні петлі, накид, лицьова, накид, і повторюйте до кінця ряда.3-й ряд: в'яжіть по малюнку, накиди пров'язуйте виворітними петлями.
3
Далі в'яжіть по малюнку, дві центральні петлі виділяйте накидами (один перед ними, один після), поки не отримаєте 10 накидов.
4
Потім пров'яжіть 7 рядів лицьовими петлями. Наступний ряд пров'яжіть тільки до середини, далі в'яжіть тільки 7 петель в центрі следка. В'яжіть 6 петель, 7-ю і 8-ю пров'язуйте разом, перевертайте в'язання. Ще пров'яжіть 6 петель, 7-ю і 8-ю разом. Повторюйте до тих пір, поки на спицях не залишаться тільки центральні 7 петель.
5
З бічної частини следка прихопіть кромочную, далі в'яжіть 7 петель. Пров'яжіть разом 7-ю петлю і кромочную, розгорніть в'язання, вплутуйте кромочную з бічної частини. Повторюйте, поки не залишиться 7 петель. Довяжіте до кінця потрібну довжину, всі петлі закрийте. Кінчики ниток приберіть.
6
Для прикраси можна пов'язати шнурок з помпонами. Для цього зв'яжіть його довжиною 56 см. Просмикніть шнур в следок, на кінці закріпіть помпони. Зробіть небудь один великий помпон, або два - три маленьких. Їх можна скомбінувати з пряжі різних кольорів. Ефектно виглядатимуть ажурні следочки, пов'язані візерунком «шишечка», жгутиком або кіскою.
Корисна порада
Для в'язання візьміть потовщені нитки, або використовуйте нитка в кілька додавань, враховуючи великий відсоток зносу на підошві.