Як купити словник.

Для навчання, наукової роботи і просто для розширення кругозору людині необхідний словник. Але щоб ця розумна книга дійсно принесла максимум користі, при її виборі керуйтеся специфікою вашої діяльності.
Інструкція
1
Якщо ви - учень школи або ліцею, то вибирайте словник з найбільшою кількістю лексичних одиниць. Адже вам в даному випадку важлива загальна інформація, а не різні професійні тонкощі. Число слів у словнику зазвичай відображено або на обкладинці, або на першій сторінці.
2
Вибираючи ж довідкову літературу для навчання у вузі і наукової роботи, уважно ознайомтеся з вмістом декількох словникових статей. Якщо кожному поняттю дається докладне тлумачення, що супроводжується різними позначками, то обов'язково придбайте даний екземпляр. Такий словник допоможе вам зрозуміти суть термінів, а посилання на нього надасть вашій роботі авторитетність.
3
Перед покупкою порадьтеся з вашим викладачем або науковим керівником. Люди з великим стажем роботи, як правило, цікавляться новими довідковими виданнями. Вони підкажуть, словник якого автора більше підходить для вирішення ваших практичних задач.
4
Для розширення кругозору краще підійде словник з розгорнутими тлумаченнями, але виконаний в науково-популярному стилі. Адже якщо ви, не маючи специфічної підготовки, візьмете примірник, буяє складною термінологією, то для розуміння однієї статті вам доведеться розшифрувати всі незрозумілі слова, в неї входять. А це значно ускладнить процес читання і засвоєння інформації.
5
Купуючи словник в будь-яких цілях, звертайте увагу на рік його видання. Намагайтеся купити якомога більш свіжий примірник, т.к. наука не стоїть на місці, багато методи і напрямки переглядаються, поняття і терміни часто змінюють своє значення. Тому, щоб бути в курсі останніх тенденцій, купуйте самий новий словник.
6
Пам'ятайте також, що ви купуєте словник для тривалого користування, тому якість паперу та оформлення має велике значення. Віддавайте перевагу екземплярам у твердій обкладинці, з якісним палітуркою (для перевірки загляньте під корінець книги). Палітурка на клейовий основі недовговічний.