Як порівняти ноутбуки.

В даний час на прилавках магазинів можна зустріти величезну кількість моделей мобільних комп'ютерів. Важливо вміти правильно порівнювати ноутбуки, щоб вибрати саме той комп'ютер, який повністю влаштує саме вас.
Інструкція
1
Вивчіть технічні характеристики порівнюваних мобільних комп'ютерів. Найкраще заздалегідь підготувати таблицю, в яку будуть внесені необхідні пункти. Зверніть увагу на параметри центрального процесора. З'ясуйте кількість ядер і їх тактову частоту. Деякі виробника застосовують технологію Hyper-Treading. З її допомогою створюються емулятори ядер процесора, тобто в дійсності процесор володіє двома ядрами, а системою визначаються чотири.
2
Продуктивність таких процесорів збільшується на 20-30% залежно від кількості використовуваних додатків і їх типу. ЦП фірми Intel з використанням Hyper-Treading буде працювати трохи швидше, ніж процесор AMD з аналогічними характеристиками. Врахуйте цей фактор при порівнянні центральних процесорів, встановлених в різні ноутбуки.
3
Наступний важливий параметр - обсяг оперативної пам'яті і її продуктивність. Багато звертають увагу тільки на обсяг ОЗУ. Це не зовсім вірний підхід. По-перше, з'ясуйте тип використовуваної пам'яті. Плати DDR3 працюють значно швидше своїх попередників. Зверніть увагу і на тактову частоту модулів пам'яті. Уточніть, чи працюють плати в двоканальному режимі. Цей фактор сильно впливає на загальну продуктивність мобільного комп'ютера.
4
Порівняйте встановлені відеоадаптери. При цьому аналізуйте тільки ті характеристики та функції, які ви дійсно будете використовувати. Багато відеокарти, наприклад, підтримують роботу з 3D-зображенням. Дана особливість абсолютно байдужа більшості користувачів. Але такий відеоадаптер коштуватиме трохи дорожче, ніж аналогічні моделі без даної функції.
5
Оцініть зовнішній вигляд мобільних комп'ютерів, зручність розташування клавіш, наявність певних портів для підключення зовнішніх пристроїв і їх розташування. Іноді це дуже важливі особливості. Приміром, якщо в ноутбуці присутні всього два порти USB, розташованих поруч один з одним, то ви навряд чи зможете спокійно підключити USB-модем і комп'ютерну мишу одночасно.