Як створити позитивний імідж компанії.

Якщо ваше підприємство тільки недавно почало свою виробничу діяльність, то найголовнішим завданням на даному етапі є залучення клієнтів і замовників. Вона особливо ускладнюється тим, що в цій підприємницької ніші вже існують підприємства, які працюють довше, ніж ви. У цьому випадку ви не тільки повинні знайти нових клієнтів і зробити спроби привернути до себе чужих. Цьому сприятиме створення позитивного іміджу вашої компанії.
Інструкція
1
Приймаючи на роботу фахівців і комплектуючи штат свого підприємства, особливу увагу зверніть на тих з них, які працюватимуть безпосередньо із замовниками і клієнтами. Подивіться на їх манеру спілкування, перевірте комунікаційні навички. Їх можна зробити навіть пріоритетними якостями, на шкоду деяким навичкам і вмінням, яким можна буде навчити. Навчити людину ввічливою і доброзичливій манері спілкування набагато важче.
2
Проведіть роботу з персоналом і співробітниками. Поясніть, що створення позитивного іміджу компанії - акція не одноразова. Їм доведеться постійно контролювати свою поведінку і підвищувати професіоналізм, без якого ніяке ввічливе звернення не приверне замовників.
3
Поясніть їм, що від того, яке положення на ринку буде займати ваше підприємство, який імідж у нього складеться, багато в чому буде залежати і їх зарплата. Мотивуйте своїх співробітників на сумлінну роботу із замовником, на шанобливе ставлення до нього. Зв'яжіть їх матеріальне заохочення з тим, наскільки задоволений замовник. Налагодьте оперативний зв'язок і реагуйте відразу на всі випадки нарікань і рекламацій.
4
Кожен із співробітників повинен вивчити свої службові обов'язки, а ваше завдання - контролювати і строго вимагати їх виконання. Досягніть того, щоб всі зобов'язання за усними домовленостями або за укладеними договорами строго виконувалися. Звертаючись у вашу компанію людина повинна отримувати не тільки те, що ви зобов'язані зробити, але і більш того. У цьому випадку імідж вашої компанії буде незмінно позитивним.
5
Сумлінність, акуратність, високий професіоналізм та якість обслуговування - ось ті чинники, які дозволять вашій компанії не тільки затриматися на ринку, але і отримати найвищі оцінки і гарні відгуки. Завжди підтримуйте високий рівень цих критеріїв та імідж вашого підприємства через деякий час почне працювати на вас.