Як закріпити прикраси на автомобіль для весілля. Як прикрасити весільну машину своїми руками.

При підготовці до церемонії одруження, як правило, дуже велика увага приділяється весільному кортежу. Якісне прикраса автомобіля - завдання досить складна, потребує певних навичок і пристосувань. Тому довіряти її рекомендується професіоналам. Однак, якщо ви впевнені в своїх силах і не боїтеся експериментів, можна спробувати прикрасити автомобіль самостійно.
Вам знадобиться
  • - стрічки;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - гумка;
  • - тасьма.
Інструкція
1
ЛентиЛенти є, мабуть, найпопулярнішим прикрасою весільного автомобіля. Традиційно розміщують непарна кількість різнокольорових смуг поруч один з одним, на одній зі сторін багажника і капота. Для цих цілей можна використовувати бавовняні, атласні або капронові ленти.Для того щоб надійно закріпити прикраса на автомобілі необхідно ретельно виміряти машину в тому місці, де планується його зафіксувати. Помножте отриманий результат вимірювання на 1,5 і придбайте стрічки відповідного розміру.
2
Існує, як мінімум, два простих і надійних способу закріпити прикраса. Обробіть краї смуг і пришити гумку до однієї з її сторін. Натягніть стрічку на багажник або капот автомобіля і закріпіть вільний кінець гумки на другому кінці стрічки за допомогою ниток та голки. Слід пам'ятати, що пришивати гумку відразу на двох кінцях недоцільно так як ви просто не зможете надіти стрічку на машину - завадять петлі, за допомогою яких кріпляться капот і багажнік.Альтернатівним способом кріплення є використання тасьми. Акуратно зшийте разом три стрічки обраного кольору. Пришийте тасьму до кінців вийшла смуги. Помістіть стрічки на капот і туго зав'яжіть тасьму.
3
Додатковою прикрасою можуть служити «розочки, виконані зі стрічок контрастного кольору. Для виготовлення такого «квітки необхідно взяти смугу довжиною один метр. Відступите від краю 15 см і намотайте тканину на долоню. Залиште вільним кінець довжиною 20 см. Простягніть його через отримані кільця і з'єднайте з іншим кінцем, зав'язавши вузол. Закріпіть на натягнутих раніше стрічках, використовуючи залишені кінці.
4
ШариВоздушние кулі - найдешевший і, в той же час, ефектний матеріал для прикраси весільних кортежів. Рекомендується використовувати якісні латексні кулі відомих виробників, так як китайські аналоги можуть полопатися в процесі двіженія.Надуйте кульки і прив'яжіть їх антенам, ручкам дверей і дзеркалам заднього виду автомобіля. Гірляндами з куль можна прикрасити багажник і капот. Переконайтеся в тому, що прикраси не заважатимуть водієві під час руху.
Зверніть увагу
Закріплювати прикраси на капоті і багажнику за допомогою скотча не рекомендується - може пошкодитися лакофарбове покриття автомобіля.