Як зв'язати гачком жіночий кардиган. Як пов'язати кардиган гачком.

Кардигани, напевно, завжди будуть актуальні, оскільки за минулі роки вони дуже полюбилися жінкам. Кардиган підкреслює елегантність і жіночність фігури, а пов'язати його самостійно дуже просто.
Вам знадобиться
  • - гачок № 2;
  • - пряжа (400 - 500 грамів);
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Виберіть красивий ажурний узор, яким будете в'язати кардиган. Зверніть увагу на складність його виконання, оцініть свої вміння.
2
Зніміть мірки для виконання викрійки. Знадобляться мірки обхвату талії, стегон, грудей, ширини спини, плеча, висоти грудей і довжини виробу.
3
Зробіть викрійку, згідно знятим мірками. Викрійку Вичертите на папері і виріжте всі деталі ножицями.
4
Для вив'язування спинки пров'яжіть 120 повітряних петель і ще одну для підйому. На висоті полотна 28 сантиметрів починайте виконувати зменшення петель для того, щоб сформувати пройму з обох сторін. Перевіряйте плавність убавленія петель по викрійці спинки.
5
Пров'яжіть ще кілька рядів основним (обраним) візерунком і на висоті полотна 52 сантиметри закінчите в'язання, закривши всі петлі.
6
Приступайте до вив'язування правої полички. Для цього пров'яжіть 52 повітряні петлі і одну для підйому. На висоті полотна 28 сантиметрів починайте плавно збавляти петлі, формуючи зріз горловини і пройму для рукава. Перевіряйте плавність убавленія петель по викрійці полички. На висоті 52 сантиметри від наборочного ряду закінчите в'язання, закривши всі петлі.
7
Ліву поличку в'яжіть аналогічно правій, дотримуючись симетрію.
8
Приступайте до вив'язування рукава. Для цього пров'яжіть 70 повітряних петель і одну для підйому. В'яжіть рукав основним узором згідно зробленої викрійці, дотримуючись усіх убавленія петель і розширення рукава для формування оката. На висоті полотна 52 сантиметри закінчите в'язання, закривши всі петлі.
9
Другий рукав в'яжіть аналогічно першому, дотримуючись симетрію.
10
Всі деталі кардигана змочіть водою, наколи на викрійку і дайте висохнути для уникнення усадки пряжі.
11
Після висихання змітайте відповідні деталі по бічних і плечових швах і щільно стачайте.
12
Рукава зшийте і акуратно (без перекосів) вметайте в пройми вироби. Щільно стачайте шви.
13
Низ кардигана, краю поличок і низ рукавів обв'яжіть облямівкою в два-три ряди. Це запобіжить загинання країв і додасть готовому виробу закінчений і акуратний вигляд.