Як визначити свій камінь за знаком Зодіаку. Як вибрати камінь за знаком зодіаку.

У кожного знака зодіаку є камені, які йому підходять. Якщо ви правильно виберете мінерал, він стане вашим талісманом, оберігатиме вас від невдач і недоброзичливців, і охороняти вас. Тому так важливо знати камені, відповідні вашим біоритмам.
Інструкція
1
Для овна підходящими камінням будуть алмаз, аметист, рубін, аквамарин і смарагд. Алмаз виганяє гріхи, і його боїться сам диявол, рубін дає шанс виправити свої помилки, аметист має цілющі властивості, аквамарин розвиває сміливість, а смарагд підходить людям з хорошою інтуїцією.
2
Камені тельця - це агат, сапфір, бірюза, опал і нефрит. Бірюза відводить гнів і підсилює інтуїцію, сапфір укріплює організаторські здібності, агат допомагає осягнути таємний сенс, опал приносить щастя магам, а нефрит допомагає докорінно змінити своє життя.
3
Близнюкам підходить берил, хризопраз, яшма, агат і гранат. Хризопраз дає заступництво від померлих предків, берил допомагає організму відновитися, гранат відводить небезпеку і допомагає розташувати до себе друзів, яшма надихає і загострює нюх.
4
Ракам буде протегувати місячний камінь, рубін і смарагд. Місячний камінь рятує від безсоння, допомагає запам'ятовувати сни.
5
Царю звірів - лева - підійдуть алмаз, бурштин і хризоліт. Янтар допоможе не загрузнути в своїх проблемах, а хризоліт позитивно впливає на фізичний та емоційний стан людини.
6
Камені діви - це нефрит і сердолік. Сердолік виводить з життєвої кризи, допомагає розплутати нитки долі.
7
Терезам підходить опал, корал і лазурит. Лазурит допомагає зміцнити силу волі, зібратися з думками. Корал же знімає негативні емоції, лікує запальні процеси.
8
Скорпіону підійдуть рубін, корал і аквамарин.
9
Камені стрільця - це топаз, бірюза, хризоліт, аметист і опал.
10
Козерогові підійдуть онікс, рубін, гранат і лазурит. Онікс має здатність витягати чорні думки і виганяти хвороби.
11
Камені водолія - це гранат, аметист, лазурит, сапфір і опал.
12
Рибі ж підійдуть аметист і перли, який збиває пиху і гординю, дає об'єктивне бачення ситуації.
13
При виборі каменю спирайтеся на свої відчуття, беріть той камінь, до якого ви відчули розташування, який вам підходить.