Які новорічні казки подобаються дітям.

Новий Рік - це чудове свято, якого з нетерпінням чекають дорослі і, звичайно, діти. Святкову передноворічну атмосферу створюють прикрашені вулиці, вітрини магазинів, квартира, яка пахне мандаринами і корицею, і, звичайно, новорічні фільми, мультфільми та казки.
Інструкція
1
Як би дорослі ні переживали з приводу того, що сучасні діти не цінують радянські мультфільми, повчають розумного, доброго і вічного, у сучасної молоді інші смаки. Дітям подобаються яскраві, соковиті кольори, динамічні дії. І сучасні студії мультиплікації здатні задовольнити потребу хлопців в таких казках. Приміром, у колекції Діснея є чимало подібних фільмів. Покажіть дитині «Красуня і Чудовисько. Чудесне різдво », яке розповідає, на що здатна щира любов, познайомте його з« оленяти Рудольфом », спасающим з Північного полюса свою подружку. Зрозуміло, є новорічні казки і з улюбленцем всіх дітей Міккі Маусом. Це «Чарівне різдво Міккі» та «Міккі рятує Санту». Одне з останніх новорічних творінь Діснея - це «Полярний експрес», де разом з головним героєм ви зможете відправитися в гості до Санта Клаусу. Напевно ці барвисті і добрі мультфільми сподобаються не тільки вашим дітям, а й вам самим.
2
Якщо ви вирішили почитати дитині новорічну історію, краще всього, якщо вона буде про його улюблених героїв. Приміром, у колекції смішариків є книга «Новорічні історії». Улюблені дитячі персонажі зустрінуть новий рік і порадують малюка забавними пригодами, оригінальними новорічними рецептами і веселою підготовкою святкового столу. Ви можете придумати казку про новорічні пригоди улюблених героїв вашого малюка самостійно. Напевно Спайдермен і губка Боб теж прикрашають ялинку і готують подарунки своїм друзям.
3
Якщо ваша дитина не надто маленький і здатний оцінити не тільки яскраву рисовку, але і сюжет, познайомте його з радянськими новорічними казками. «Снігова королева», «Дванадцять місяців», «Чародії», «Лускунчик», «Попелюшка», «Новорічні пригоди Маші і Віті». Ці прекрасні казки свого часу створювали новорічний настрій вам, так чому б не передати їх своїй дитині?