Як передати файли через блютус.

Сучасні мобільні телефони можна підключити до комп'ютера не тільки за допомогою кабелю. Наявність BlueTooth-адаптера дозволяє використовувати бездротовий канал передачі даних для синхронізації пристроїв.
Вам знадобиться
  • - BlueToot-адаптер.
Інструкція
1
Придбайте BlueTooth-адаптер і підключіть його до USB-порту комп'ютера. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження системи Windows. Через деякий час відбудеться автоматичне визначення нового пристрою. Встановіть необхідні драйвери. Для цього краще використовувати файли, що надаються фірмою, яка справила даний адаптер.
2
Тепер відкрийте меню «Пуск», натиснувши відповідну клавішу, і перейдіть до пункту «Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Додавання пристрою» і почекайте якийсь час, поки система визначить ваш телефон. Врахуйте, що мережа BlueTooth повинна бути активна. Перевірте налаштування телефону і переконайтеся в тому, що апарат доступний для виявлення.
3
Оберіть потрібний пристрій зі списку і натисніть кнопку «Підключити». Після установки синхронізації комп'ютера з мобільним телефоном відкрийте програму, встановлену спільно з драйверами для BlueTooth-адаптера.
4
Клацніть по зображенню стільникового телефону і в новому меню перейдіть до пункту «Відправити файли». Натисніть кнопку «Вибрати» і вкажіть ті файли, які необхідно передати на телефон. Натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть прийом вибраних файлів, натиснувши потрібну клавішу на мобільному телефоні.
5
Деякі телефони не можуть прийняти файли певного формату. В даному випадку рекомендують скористатися доступною програмою-архіватором. Якщо ви хочете, наприклад, завантажити в телефон текст у форматі txt, то спочатку заархівуйте даний файл. Встановіть програму-читалку, наприклад Read Maniac. Вона дозволяє обробляти текстові документи, що знаходяться в архівах. Для збільшення швидкості обробки даних виберіть метод «Без стиснення» при створенні zip-архіву.
Корисна порада
Для установки java-додатки на деякі телефони може знадобитися спеціальна утиліта, наприклад PC Suite.