Як змінити пам'ять у відеокарти.

Параметри роботи багатьох відеоадаптерів можна змінити самостійно. Зазвичай цей метод використовують для збільшення продуктивності пристрою при роботі з певними додатками.
Вам знадобиться
  • - Riva Tuner;
  • - 3D Mark.
Інструкція
1
Для успішного розгону відеокарти вам потрібна програма Riva Tuner. Вона була спочатку розроблена для роботи з пристроями компанії nVidia, але в даний час активно використовується для настройки відеоадаптерів інших виробників. Скачайте цю програму і встановіть її. Якщо ви хочете відслідковувати зміни продуктивності пристрою, то встановіть програму 3D Mark.
2
Запустіть Riva Tuner і відкрийте вкладку «Головна». Перейдіть в меню «Системні настройки», яке розташоване в графі «Налаштування драйвера». Для цього клікніть по графічному зображенню відеокарти. Встановіть галочку навпроти параметра «Включити розгін на рівні драйвера». Це обов'язкова умова для успішного виконання процедури оптимізації відеоадаптера. Виберіть у вікні пункт 3D.
3
Знайдіть поле «Частота пам'яті». Саме цей параметр вам необхідно змінити. Залиште програму Riva Tuner і запустіть 3D Mark. Виконайте аналіз продуктивності відеокарти. Запам'ятайте отримані цифри. Збільште частоту пам'яті відеокарти на 50-100 МГц, пересунувши повзунок в потрібному напрямку. Натисніть кнопку «Тест» і переконайтеся в тому, що відеокарта працює в даному режимі без збоїв.
4
Виконуйте цю цикл доти, поки в роботі пристрою не з'являться помилки. Тепер натисніть кнопку «Застосувати», попередньо поставивши галочку поруч з пунктом «Завантажувати настройки з Windows». Це обов'язкова дія. В іншому випадку вам доведеться повторювати процес розгону після кожної перезавантаження ПК.
5
Відкрийте програму 3D Mark і запустіть тест продуктивності пристрою. Порівняйте отримані цифри з попередніми результатами.
Корисна порада
Подбайте про встановлення якісної системи охолодження для відеоадаптера. Збільшення її продуктивності неминуче призведе до підвищення температури пристрою.