Як використовувати 2 монітори.

Деяким людям, що активно використовують персональні комп'ютери, катастрофічно не вистачає робочої області одного дисплея. В таких випадках рекомендують підключати другий монітор для синхронного використання пристроїв.
Вам знадобиться
  • Кабель підключення монітора.
Інструкція
1
Оберіть новий дисплей, який ви зможете підключити до вашої відеокарти. Для простої оптимізації зображення обох дисплеїв краще вибрати монітор, що підтримує дозвіл, що використовується першим дисплеєм. Зверніть увагу на частоту оновлення екрану. При роботі з двома дисплеями вам доведеться по черзі дивитися на обидва монітора. Це може зіпсувати зір.
2
Переконайтеся, що ваша відеокарта підтримує двоканальний режим роботи. Зазвичай відеоадаптери мають двома або трьома відеовиходами. Переконайтеся в тому, що ви зможете підключити новий монітор до відеокарти. Придбайте перехідник, наприклад DVI-VGA, якщо це необхідно. Підключіть другий дисплей до обраному порту відеокарти, використовуючи стандартний кабель і перехідник. Увімкніть комп'ютер і обидва монітора.
3
Після завантаження операційної системи налаштуйте параметри синхронної роботи дисплеїв. Якщо ви використовуєте ОС Windows Seven, то клікніть правою кнопкою миші, навівши курсор на область робочого столу. Виберіть пункт «Дозвіл екрану». У меню, натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки система визначить другий дисплей.
4
Тепер виділіть графічне зображення потрібного монітора і активуйте функцію «Зробити цей екран основним». Тепер виберіть пункт «Розширити екран». Це дозволить вам використовувати обидва монітора незалежно один від одного.
5
Якщо ви будете запускати на другому моніторі тільки інтернет-браузер і подібні програми, то розумніше змінити положення дисплея. Виберіть параметр «Портретна» і натисніть кнопку «Застосувати». Поверніть монітор на 90 градусів за годинниковою стрілкою і закріпіть його. Налаштуйте положення дисплеїв відносно один одного. Для переносу запущеної програми в область іншого монітора перемістіть курсор за кордону першого екрану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TXeHsePSBz0
Багато користувачів визнали дуже зручним одночасне використання декількох моніторів. Це дозволяє значно полегшити процес роботи за комп'ютером у багатьох ситуаціях.
Вам знадобиться
  • кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Два порівняно невеликих екрану можуть з легкістю замінити один широкоформатний монітор з великою діагоналлю. Іноді підключення другого монітора дозволяє використовувати одночасно декілька функцій одного комп'ютера.
2
Сучасні відеоадаптери в системних блоках містять два основних роз'єму: DVI і VGA. Іноді зустрічаються відеокарти з виходом HDMI (такий порт можна зустріти в нових відеоадаптерах).
3
Більшість моніторів наділені портами VGA і DVI. Останній зустрічається значно рідше. Якщо у вас виникла ситуація, коли в обох моніторах присутній тільки порт VGA, а відеоадаптер містить комплект VGA + HDMI, вам буде потрібно певний набір пристроїв для успішного підключення.
4
З'єднати HDMI-вихід і VGA-вхід можна за допомогою кабелю VGA-DVI і перехідника DVI-HDMI. Придбайте потрібний комплект перехідників і кабелів, залежно від наявності у вас тих чи інших роз'ємів.
5
Підключіть обидва монітора до відеокарти системного блоку. Увімкніть комп'ютер і дисплеї. Найімовірніше, після завантаження операційної системи на обох моніторах з'явиться ідентичне зображення. Якщо на одному з дисплеїв видна тільки фонова картинка робочого столу без ярликів і курсора, ваша відеокарта не підтримує двоканальний режим роботи. В даному випадку ви не зможете використовувати одночасно два монітори.
6
Можна активувати два різних режими синхронної роботи моніторів. Відкрийте пункт «Налаштування дозволу екрану», розташований в меню «Оформлення та персоналізація» панелі управління.
7
Виберіть пункт «Розширити дисплей». При такій настройці параметрів ви отримаєте можливість запускати одночасно декілька повноекранних додатків, кожне з яких буде відображатися на окремому дисплеї.
8
Якщо ви виберіть пункт «Дублювати екрани», на обидва монітора буде передаватися однаковий сигнал. Цей параметр найчастіше використовують для виведення зображення на широкоформатний телевізор або проектор.