Як налаштувати телевізор "Витязь". Налаштування телевізора витязь.

Налаштування телевізора полягає, як правило, в настроюванні телевізійних каналів, геометрії, кольору, яскравості і інших параметрів. У сучасних ТВ багато системних параметри знаходяться в сервісному меню. Вони відкриваються для регулювання за допомогою набору спеціального коду з пульта дистанційного керування.
Вам знадобиться
  • - телевізор «Витязь».
Інструкція
1
Перейдіть в сервісне меню телевізора, щоб виконати настройку ТБ «Витязь». Для того переведіть його в черговий режим, на передній панелі натисніть кнопку AV, увімкніть телевізор, утримуючи цю кнопку. Або стуліть контакти з'єднувача XN1 на включеному телевізорі. Для налаштування певних параметрів виберіть потрібні пункти сервісного меню. Вихід з нього здійснюється аналогічно, за допомогою кнопки AV.
2
Встановіть наступні значення для регулювання положення зображення на екрані телевізора: параметр HSH (зсув по горизонталі) встановіть 24, нахил по вертикалі (VS) - 24. Значення розміру зображення по вертикалі (VA) встановіть 58. Дані установки необхідні для налаштування зображення ТБ.
3
Налаштуйте колірну корекцію в телевізорі. Для цього встановіть значення параметрів WR, що відповідає за корекцію червоного, WG - корекцію зеленого і WB - синього кольорів - 32. Далі виконайте настройку сигналу яскравості телевізора. Перевірте, щоб значення параметра Ys було встановлено 14, для параметра Yn - 8, для Yp - 0, а для Yo - 0. Даний параметр встановлює затримки для стандартів SECAM, NTSC, PAL і зовнішніх джерел відповідно.
4
Виконайте настройку каналів телевізора «Витязь». Для цього на пульті дистанційного меню натисніть «Меню», далі виберіть пункт «Налаштування каналів». Встановіть варіант «Автонастройка». Щоб змінити порядок розташування телевізійних каналів, виберіть варіант «Сортування». Для перегляду двох каналів одночасно за допомогою двох вбудованих тюнерів скористайтеся пунктом меню «Кадр в кадрі».
5
Перейдіть в пункт меню «Телетекст», щоб налаштувати прийом закодованої інформації. Виберіть у меню пункти «Яскравість», «Контрастність», «Насиченість». Значення кожного параметра можна налаштувати за допомогою кнопок регулювання звуку на пульті дистанційного керування.