Як склеїти скло і метал. клей для скла і металу форум.

Все частіше вироби зі скла і металу використовуються в дизайні житлових і громадських приміщень. При необережному поводженні з предметами побуту та меблів з таких матеріалів може виникнути потреба в їх ремонті, а саме - в склеюванні окремих деталей. Іноді, при необхідності склеювання різних речовин, виникають труднощі з вибором клею і правильною підготовкою поверхонь. Особливо важливо враховувати ці моменти при роботі з конструкціями з металу і скла.
Інструкція
1
Для надійного склеювання скла з металом необхідно використовувати VERIFIX MV 750 або клей середньої в'язкості В 682-0. При цьому ультрафіолетовий клей VERIFIX MV 750 використовується тільки для прозорих стекол, дзеркал з боку відображення, армованих і загартованих стекол.
2
Скло структуровані, візерункові, піскоструминні і сатініруемие приклеюються з меншим ступенем надійності. Пофарбовані в масі скла і триплекс ультрафіолетовими клеями НЕ склеіваются.Между товщиною клейового шару і міцністю з'єднання існує прямий зв'язок. На більш гладкі поверхні потрібно нанести тонкий шар клею, міцність з'єднання в цьому випадку буде високою.
3
Поверхні перед з'єднанням потрібно очистити, видалити будь чужорідні речовини і знежирити. При знежирюванні потрібно використовувати розчинники, після застосування яких не залишається плівка на з'єднуються частинах. Тому не потрібно застосовувати рідкі очищувачі для стекол, уайт-спірит, гас, бензин, ацетон і розчинники марок 6XX і 7XX.
4
Щоб з'єднання вийшло якісним, потрібно підігріти поверхні до температури, приблизно на 30 ° вище, ніж температура в приміщенні. Для цього ідеально підійде фен. Використовувати потрібно клей VERIFIX MV 750 або В 682-0. Вони оптимальні, оскільки мають середньої в'язкістю.
5
Поверхні необхідно фіксувати присосками, магнітними кубами, упорами або іншими пристосуваннями. Перед тим як нанести клей, обов'язково потрібно перевірити суміщення частин. Після нагрівання повинно пройти не більше п'яти хвилин, в іншому випадку їх необхідно прогріти заново.
6
Шов при з'єднанні деталей повинен бути в горизонтальній площині. Після з'єднання потрібно два рази опромінити поверхню ультрафіолетовою лампою. Перше опромінення надає 70% міцності, друге дозволяє набрати максимальну міцність. Залежно від виду лампи час опромінення може складати від десяти секунд до двох хвилин. Вторинне опромінення триває від однієї до п'яти хвилин.
7
Для склеювання металу зі склом в домашніх умовах можна скористатися сумішшю, в складі якої по 2,5 частини крейди, гіпсу, свинцевого глету і 3,5 частини каніфолі. Їх ретельно перемішують і розводять оліфою до густоти замазки. Такий вид склеювання дозволяє отримувати з'єднання, не призначені для великих навантажень.