Як поставити газову плиту.

На сьогоднішній день газові плити користуються великим попитом. Адже вони економічніше і термін її експлуатації довше. А встановити газову плиту самостійно не так вже й складно. Потрібно знати деякі основні правила і стандарти установки.
Вам знадобиться
  • - гнучкий газовий шланг;
  • - ріжковий ключ;
  • - будівельний рівень.
Інструкція
1
Перекрийте кран подачі газу. Якщо у вашій плиті передбачена електрична духовка, то від головного щита проведіть окрему лінію (використовуйте кабель з маркуванням ПВС 3? 1.5). Встановіть розетку, яка обов'язково повинна бути з заземлює. Автомат на 16А встановіть в електрощитку. Підключіть плиту.
2
Підключіть газовий шланг. Для цього в першу чергу в вузол з'єднання плити і газового шланга встановіть поставляється разом з плитою спеціальну прокладку з сіточкою з металу.
3
Затяните всі з'єднання за допомогою комбінованих ключів.
4
Перевірте з'єднання на предмет витоку газу. Зробити це можна за допомогою мильної води, яку нанесіть на місце стикування шланга з плитою та відкрийте газ. Якщо бульбашок немає, то шланг приєднаний правильно. Якщо є, затягніть з'єднання ключем тугіше.
5
Поставте плиту на вибране місце. Вирівняйте по горизонталі за допомогою будівельного рівня. Для цього спочатку покладіть рівень паралельно одній стороні плити, домагайтеся ідеального положення, регулюючи її ніжки. Потім виконайте те ж саме з іншою стороною. Необхідно, щоб газова плита була встановлена строго горизонтально, а її ніжки повинні стояти стійко. Присуваючи прилад до стіни, подивіться, які зазори регламентуються виробником, також в інструкції по експлуатації повинно бути прописано рекомендується відстань від плити до вікна.
Зверніть увагу
Під час установки і перед першим використанням прочитайте інструкцію з встановлення і експлуатації плити. Врахуйте всі вимоги виробника. Пам'ятайте, що газова плита - це, мабуть, найнебезпечніший побутовий прилад, і невірна установка може привести до трагедії.
Корисна порада
Якщо в комплект не входять ніжки, а стійкості плити не добитися, можна зробити спеціальні прокладки зі шматочків ДВП. Краще, якщо вони будуть різної товщини - простіше буде домогтися стійкості приладу.