Як здійснювати догляд за драценою. антуріум листя пожовкло і підсохли.

У природних умовах драцена - дерево, що досягає висоти шість метрів. Серед квітникарів-любителів вона набула поширення, завдяки незвичайним листю. Квіти на цій рослині з'являються рідко і не відрізняються декоративністю. Драцена невибаглива у догляді. Вона добре росте в кімнатних умовах, прикрасить зимовий сад і оранжерею.
Вам знадобиться
  • - універсальний грунт;
  • - комплексне квіткове добриво;
  • - квітковий горщик.
Інструкція
1
При виборі драцени в магазині зверніть увагу на її вид. Наявність у листя сухих кінчиків і плям говорить про те, що рослина хворіє або пошкоджено комахами. Майте на увазі, що широколисті сорти драцени частіше піддаються захворюванням і вимагають більш уважного догляду.
2
Після того як ви принесли куплене рослина додому, пересадите його. Новий горщик повинен бути в діаметрі на 2 см більше колишнього. Зробіть дренаж: насипте на дно горщика шар керамзиту товщиною 2-3 см. Покрийте його шаром грунту. Додайте трохи деревного вугілля - це запобіжить загнивання коренів. Після пересадки обприскати листя драцени розчином «Епін» (2 краплі на 1 літр води).
3
Поставте рослину в добре освітлене місце. Тримайте його прямих сонячних променів - кінчики листя можуть пожовтіти і висохнути, рослина втратить свою привабливість. Утримуєте драцену в кімнатних умовах при температурі 18-25оС.
4
При поливі не допускайте перезволоження ґрунту. Влітку щодня обприскуйте рослину водою кімнатної температури; в період опалювального сезону, коли повітря в приміщенні сухий, - двічі на день. Раз на місяць мийте листя драцени під теплим душем.
5
Навесні і влітку, в період інтенсивного росту, один раз в тиждень в воду для поливу додавайте комплексне добриво для кімнатних рослин. В осінньо-зимовий період вносите добрива не частіше одного разу на місяць.
6
Пересаджуйте молоду драцену в більш простору ємність не рідше одного разу на 2 роки. Для дорослої рослини раз на рік знімайте верхній шар ґрунту в горщику і замінюйте його новим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4XntO4w9fwE
Корисна порада
Деревне вугілля можна замінити кількома таблетками активованого вугілля, купленого в аптеке.Еслі кінчики листя пожовкло і підсохли, обприскати драцену розчином «Епін» і переставте в більш прохолодне місце.