Як пофарбувати цегляну стіну.

Цегляні стіни - достатня привабливе і оригінальне рішення для інтер'єрів різних стилів. Але, як правило, такі поверхні необхідно обробити, щоб кладка і розчин, який використовувався для зведення стіни, що не вбирали зайву вологу, яка з часом руйнує цемент. Найчастіше вдаються до фарбування цегляних стін.
Вам знадобиться
  • - жорстка дротяна мочалка або щітка;
  • - спеціальний миючий засіб для стін;
  • - губка;
  • - кисті з жорсткою щетиною;
  • - ніж-скребок;
  • - валик.
Інструкція
1
Огляньте ретельно стіну на предмет тріщин і виступів. Очистіть тріщини від сміття, після чого закладіть цементом (можна латексної фарбою).
2
Дрібні тріщини закладіть шаром штукатурки. Очистіть шви, розташовані на кладці, від шару розчину і також закладіть шпаклівкою.
3
Жорсткої мочалкою, можна щіткою, доведіть стіну до гладкого стану.
4
Помийте і позбудьтеся вапняних плям за допомогою спеціального засобу для миття. Зверніть увагу на ці плями - їх поява говорить про те, що в якомусь місці на стіну може потрапляти вода, що необхідно своєчасно усунути. У разі сильного забруднення цегляну стіну обробіть розчинником, щоб видалити сліди раніше нанесеної побілки або фарбування.
5
Дайте стіні висохнути - просушка може зайняти не один тиждень. Якщо не дочекаєтеся повного висихання, то згодом може з'явитися цвіль.
6
Прогрунтуйте стіну. Візьміть грунтовку, яка буде глибоко проникати і володіти хорошими водовідштовхувальними властивостями. Наносите шаром, товщина якого не повинна складати більше двох міліметрів. Таким чином, ви зможете якісно вирівняти стіну.
7
Пофарбуйте цегляну стіну. Використовуйте для цього фарбу, розведену водою. Краще вибирати фарбу, яка придатна для застосування кам'яної кладки. Використовуйте жорстку щітку, а для очищення стіни? ніж-скребок. Фарбу наносите смугами внахлест, розміром приблизно один-два метри.
Зверніть увагу
Перед початком ремонту винесіть меблі з кімнати, де будете працювати з фарбою. Якщо немає можливості прибрати предмети інтер'єру, то складіть їх посередині і накрийте клейонкою, інакше ризикуєте зіпсувати фарбою оббивку.
Корисна порада
Оскільки стіна з цегли - це груба поверхню, то весь використовуваний інструмент буде швидко зношуватися. Уникнути цього можна, використовуючи більш жорсткі і міцні кисті і валики. Кисті повинні бути з густою і жорсткою щетиною. Замість пензля можна застосувати подушечки.