Як приймати перепелиних шкаралупу. Як підготувати перепелиних шкаралупу.

Шкаралупа перепелиних яєць містить у своєму складі безліч корисних речовин. Карбонат кальцію, якого в ній майже 90%, легко засвоюється. Також в перепелиній шкаралупі є 27 різних мікроелементів, головні з яких: залізо, фтор, цинк, мідь та інші. Ось чому вона так корисна, особливо для зростаючого дитячого організму.
Інструкція
1
Шкаралупу перепелиних яєць можна приймати не тільки дітям, а й жінкам у період вагітності; людям, що страждають підвищеною крихкістю кісток; підліткам та юнакам віком до 18-20 років та іншим категоріям осіб, які мають порушення кальцієво-фосфорного обміну. Також бажаний прийом шкаралупи в зимовий період, коли всі обмінні процеси в організмі сповільнюються.
2
Приготувати багатий кальцієм порошок можна кількома способами. Найпростіший з них: чисто вимиту і висушену шкаралупу подрібнити в кавомолці, після чого з'їсти муку, рясно запивши її водою.
3
Щоб кальцій краще засвоювався, додайте до порошку, що вийшло після подрібнення шкаралупи, три-п'ять крапель лимонного соку. Перемішайте борошно так, щоб сік лимона рівномірно розподілився, після чого з'їжте масу.
4
Під час прийому шкаралупи перепелиних яєць частіше бувайте на сонці або пийте риб'ячий жир. Вітамін D, який міститься в ньому, також необхідний для засвоєння кальцію.
5
Їжте порошок зі шкаралупи перепелиного яйця в будь-який зручний для вас час. Ефективність прийому не залежить від того, коли активні компоненти потрапили в організм: до їжі, під час або після. Малюкам до року щодня давайте половину від шкаралупи перепелиного яйця, дітям 1-7 років - шкаралупу цілого яйця. Молодшим школярам і підліткам достатньо буде шкаралупи від двох яєць, а дорослим - від трьох.
6
Якщо ви є труднощі при прийомі порошку з перепелиній шкаралупи, приготуйте корисний кальцієвий розчин. У літрову банку з водою кімнатної температури насипте чайну ложку порошку, приготованого з шкаралупи, ретельно перемішайте, після чого дайте рідини настоятися протягом 5-6 годин. Використовуйте цю воду для приготування чаю, трав'яних відварів і настоїв, компотів і перших страв. Вона легко засвоюється організмом і насичує його кальцієм, залізом та іншими незамінними мікроелементами.