Як авторизувати Айфон.

Авторизація комп'ютера для подальшої роботи з iTunes необхідна, оскільки дана програма є однією з головних для управління файлами і налаштуваннями даного мобільного пристрою. Одна копія програми підтримує роботу до 5 пристроїв Apple.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Завантажте програмне забезпечення для забезпечення пристроїв Apple. Ви можете зробити це на офіційному сайті розробника, попередньо обравши тип використовуваної вами операційної системи. Запустіть програму iTunes на вашому комп'ютері і встановіть з'єднання з інтернетом, якщо цього не було зроблено раніше. Зайдіть в пункт «Магазин» в головному меню програми iTunes.
2
Знайдіть в випадаючому меню пункт «Авторизувати даний комп'ютер». У вас повинна з'явитися форма введення, куди вам необхідно ввести свої дані, які вказуються при створенні аккаунта в системі. Не забувайте також про те, що в полі Apple ID необхідно вказувати адресу вашої електронної пошти, який ви вводили раніше.
3
Натисніть на кнопку «Авторизувати». Після цього ви можете підключати до комп'ютера в режимі даного користувача операційної системи до 5 пристроїв виробництва компанії Apple.
4
Якщо вам необхідно авторизувати програму iTunes на вашому комп'ютері таким чином, щоб підключити більшу кількість пристроїв, просто створіть нового користувача і встановіть копію програми для нього в тому випадку, якщо інстальовані раніше програмне забезпечення мало однокористувальницький режим.
5
У цьому випадку повторіть операцію, ввівши вже інші дані для авторизації. Перед входом в копію програми, встановленої для іншого користувача операційної системи, переконайтеся в тому, що ви деавторізовать в додатку iTunes, особливо, якщо до вашого аккаунту була прив'язана банківська карта.
6
Записуйте дані для входу в облікові записи окремо, особливо якщо ви є користувачем ПК і часто перевстановлюєте операційну систему. Не плутайте дані для входу в програму і користуйтеся різними поштовими скриньками.
Корисна порада
Створюйте додаткові облікові записи.