Як почистити столовий набір з мельхіору. набір столовий вилки ложки мельхюровие.

Предмети сервіровки з мельхіору дуже стильно й елегантно виглядають, прикрашаючи будь-який стіл. Недоліком цього матеріалу можна назвати примхливість і схильність до утворення плям. Способів почистити столовий набір з мельхіору безліч, спробувавши різні методи, ви можете вибрати найкращий і ефективний для себе.
Вам знадобиться
  • - сода;
  • - сіль;
  • - шкаралупа сирих яєць;
  • - алюмінієва фольга;
  • - нашатирний спирт;
  • - картопляний або капустяний відвар.
Інструкція
1
Почніть чистку столового набору з мельхіору з відмивання звичайної бруду, скористайтеся для цього теплою водою і рідиною для миття посуду.
2
Щоб позбавиться від жирного нальоту, протріть кожен предмет прохолодною водою з додаванням нашатирного спирту. Новим столових приладів цей метод додасть приємний блиск і світлий відтінок. Якщо вам хочеться домогтися ще більшого блиску, потримайте ложки та виделки у воді, в якій були зварені яйця.
3
Щоб мельхіор засяяв, як срібло, покладіть його в киплячу воду. Попередньо у воду необхідно додати столову ложку солі і шкаралупу від двох яєць. Нехай ложки та виделки покипить близько хвилини, потім зніміть розчин з вогню. Цей спосіб підходить навіть для потемнілих від часу предметів.
4
Хороший ефективний спосіб, що дозволяє почистити будь-які предмети з мельхіору без особливих зусиль: поставте на вогонь каструлю з водою, додайте солі та соди, покладіть на дно алюмінієву фольгу, а зверху ложки та виделки. Чекайте, поки прилади не заблищать, як нові, потім зніміть каструлю з вогню. Чи не споласкивайте їх, а протріть насухо м'якою ганчіркою, краще лляної.
5
Злийте воду після варіння картоплі або капусти в миску і покладіть на дно шматок алюмінієвої фольги (наприклад, для запікання). Зверху викладіть столові прилади з мельхіору так, щоб відвар приховав їх повністю. Залиште на годину і сполосніть. Цей спосіб підходить як для мельхіору, так і для срібла.
6
Хороший ефект дає чищення мельхіорових ложок і виделок зубним порошком або содою сухим способом. Для цього візьміть зубний порошок або соду, насипте трохи на вологу ганчірку або губку і тріть ложки та виделки. Після чистки не обполіскуйте прилади водою, а просто насухо витріть.
7
Якщо зубний порошок знайти сьогодні досить важко, то зубна паста зустрічається в кожному будинку. Використовуйте будь-яку отбеливающую зубну пасту для чищення приладів з мельхіору.