Як зв'язати жилет для дитини.

Жилет, пов'язаний вручну на спицях, прикрасить і зігріє вашого малюка. Існує безліч найрізноманітніших моделей для дітей. Жилет можна в'язати з яскравою однотонною або меланжевої пряжі, в смужку, з аплікаціями або вишивкою і так далі.
Вам знадобиться
  • - 2 мотка пряжі по 100 г;
  • - прямі спиці № 3,5;
  • - кругові спиці № 3;
  • - гачок № 3 ;
  • - 4 гудзики в тон пряжі.
Інструкція
1
Щоб зв'язати спинку жилета, наберіть на прямі спиці 86 петель і в'яжіть перловим візерунком (поперемінно 1 лицьову і 1 виворітну, зміщуючи їх у кожному наступному ряду). Через 22 см від набірного ряду закрийте з обох сторін спинки 1 раз по 4 петлі, а потім ще 2 рази по 2 і 2 рази по 1 петлі в кожному другому ряду (всього залишиться 68 петель).
2
Пров'язавши 38-40 см від початку в'язання закрийте з обох сторін для скосів плеча 1 раз по 5 петель, потім 1 раз 6 і 4 петлі в кожному другому ряду.
3
Одночасно зі зменшенням для плеча закрийте середні 28 петель для горловини і обидві сторони в'яжіть роздільно. Щоб виріз був заокругленим, закрийте 1 раз по 3 петлі і 1 раз по 2 петлі в кожному другому ряду.
4
Для лівої полички наберіть 2 петлі і в'яжіть узором з косами (розташуйте симетрично 3 косички, пов'язані на 4 петлях). При цьому для мису додайте з обох сторін у кожному другому ряду по дві петлі 11 разів з лівого боку, а з правого - 8 разів по 2 петлі і 2 рази по одній (всього повинно вийти 46 петель). Прібавляеміе петлі в'яжіть перловим візерунком.
5
Через 10 см від початку в'язання виконайте перший отвір для гудзики (наступні робіть через 19 рядів один від одного). З правого боку вивяжіте пройму і скіс плеча, як на спинці (див. Крок № 2).
6
З лівого боку робіть убавкі для V-подібного вирізу в кожному шостому ряду 10 разів по 2 петлі. Останні 3 петлі полички закрийте. Праву поличку жилета в'яжіть симетрично лівої в дзеркальному відображенні.
7
Зшийте плечові зрізи жилета. Для планки наберіть по лінії середини петлі на кругові спиці і пров'яжіть 3-4 ряди гумкою. Тепер зшийте бічні зрізи. Наберіть по краю пройми петлі на кругові спиці і в'яжіть гумкою 1 см (3 кругових ряду).
8
Нижні краї поличок і спинки обв'яжіть стовпчиками без накиду або «рачьім кроком» за допомогою гачка. Пришийте гудзики. Жилет зволожите і висушіть в горизонтальному положенні.