Як купити покривало.

Оформляючи спальню, дуже важливо вдало вибрати покривало, оскільки воно повинно поєднуватися з іншими елементами кімнати за фактурою і кольором, і в той же час виконувати свої функції. Ви можете зшити його самостійно, але, враховуючи багатий вибір в магазинах, набагато зручніше буде купити готове покривало.
Інструкція
1
Щоб ліжко не виглядала занадто масивно в невеликій спальні, вибирайте покривало в тон стін і підлоги, при цьому уникайте блискучих тканин холодних кольорів.
2
Згадайте, на яку сторону світу виходять вікна спальні. Для північних кімнат краще віддати перевагу покривала теплого золотистого або персикового кольору. Якщо в спальні часто буває прохолодно, підбирайте теплі тони: жовтий, рожевий, помаранчевий, ніжні кремові або нейтральні відтінки.
3
Щоб додати спальні колорит, варто купити покривало з рослинним малюнком, квітковим візерунком, сюжетними замальовками, орнаментами в стилі «етно», геометричним візерунком, звіриними мотивами. Врахуйте, що при цьому воно повинно створювати єдиний гармонійний ансамбль з іншими текстильними елементами: шторами, килимом, оббивкою м'яких меблів і т.д.
4
Якщо ви любите часто перетворювати інтер'єр - купіть двостороннє покривало, ви зможете міняти колір свого ліжка хоч кожен день. Сучасні виробники пропонують також симбіоз покривала з ковдрою, тому ви зможете добре заощадити, якщо виберіть таке рішення.
5
Обережно поставтеся до таких елементів оздоблення, як оборки, складки, шнури, кулони, фестони, облямівки, люверси, банти і т.д. Поєднуючись з меблями та іншими елементами декору, вони можуть підкреслити витонченість стилю, але неправильний підбір, надмірність в прикрасах можуть зробити спальню занадто лялькової і химерною, підкреслюючи поганий смак дизайнера.
6
Якщо вам хочеться бачити ліжко завжди акуратною і рівною, вибирайте стьобана покривало. За рахунок своєї пухлості воно добре приховує всі нерівності на ліжку, звичайним тонким покривалом або пледом вам такого ефекту ніколи не добитися.
7
Оберіть матеріал, з якого буде виготовлено покривало, при цьому звертайте увагу не тільки на колір і фактуру, але і на довговічність використання, можливість прання, стійкість до утворення плям, а також на те, чи сильно воно мнеться. Дуже стильно виглядають покривала з шовку, льону, плюшу, жаккарда, сатину, при цьому вони можуть бути прикрашені обробкою з мережива або хутра.