Як купити шкарпетки.

Шкарпетки - невід'ємний атрибут як чоловічої, так і жіночого гардеробу. У холодну пору вони захищають ноги від переохолодження, а в теплу виконують ряд гігієнічних функцій. Тому варто серйозно підійти до їх купівлі.
Інструкція
1
При ходьбі ноги людини потіють, кількість бактерій всередині взуття збільшується. Якщо людина одягає туфлі на босу ногу, то мікроорганізми стрімко розмножуються не тільки при ходьбі, але і після. А якщо врахувати, що взуття зсередини люди миють набагато рідше, ніж зовні, то число бактерій стрімко збільшується, а разом з ним багато разів зростає ризик різних захворювань (дерматофітоз, грибок стопи та ін.). А якщо ви носите носки і регулярно їх перете, то кількість шкідливих мікроорганізмів у вашій взуття значно нижче. Сучасна текстильна індустрія пропонує величезний вибір шкарпеток. Як не помилитися з вибором?
2
Першим ділом ознайомтеся з етикеткою вподобаних вам шкарпеток. Якщо до їх складу входять еластан, поліамід і лише трохи бавовни, то не поспішайте до каси. Такі шкарпетки, звичайно, будуть довго зберігати товарний вигляд, що не потьмяніють і не порвуться, але високий вміст синтетичних матеріалів, особливо в поєднанні з тривалою ходьбою негативно відіб'ються на ступні. Ноги в цьому випадку починають більш інтенсивно потіти, часто з'являється неприємний запах.
3
Якщо ви все ж вирішили купити шкарпетки з великим вмістом синтетики через їх міцності, то, принаймні, не надягайте їх на тривалі піші прогулянки.
4
Знаючи, що вам належить тривале перебування на ногах протягом дня, візьміть шкарпетки, до складу яких входить 90% бавовни і лише 10% синтетичних матеріалів. Найбільш безпечною з них є лайкра. Такі шкарпетки не перешкоджають природної циркуляції повітря, тому не дозволять вашим ногам надмірно потіти.
5
Ще один важливий критерій вибору шкарпеток - колір і візерунок. Формуючи свій гардероб, обов'язково купите шкарпетки класичних кольорів (сірого, чорного і білого). Вони будуть чудово виглядати практично з будь-яким одягом. Але якщо у вас в шафі є пара екстравагантних нарядів, то до них шкарпетки підберіть окремо.