Як давати дітям мед.

Мед - це натуральний продукт, який не потребує додаткової обробки. Він містить масу корисних речовин: вітаміни і мінерали, аміно- і органічні і кислоти, ферменти, фолієву кислоту. Вживання меду сприяє здоровому розвитку дитини і зміцненню імунітету. Батьки, які знають про корисні властивості цього продукту, намагаються ввести його в раціон своїх дітей. Але перш ніж давати дитині мед, необхідно знати правила прийому цього чудо - продукту.
Інструкція
1
Не поспішайте пригощати медом малюка, якому ще не виповнився рік. Вводити в меню це солодкі ласощі краще всього не раніше 2-річну віку дитини. Починайте з малих порцій, однієї - двох чайних ложок меду в день буде цілком достатньо.
2
Мед краще засвоюється дитячим організмом, якщо його давати разом з іншою їжею. Вживайте його як добавку до страв: каш, сирників, млинців або солодким запіканок. Мед добре перетравлюється і швидко засвоюється, тому застосовуйте його в харчуванні дитини замість цукру.
3
Готуйте малюкові смачні і корисні напої. На склянку води або молока додайте половину чайної ложки меду. Головне, щоб напій був теплим, а не гарячим. При нагріванні мед втрачає свої корисні властивості, а при температурі понад 70 градусів у ньому утворюються канцерогенні речовини. Дуже корисні такі напої на ніч, адже мед заспокоює нервову систему, і ваш малюк буде спокійно і міцно спати всю ніч. Крім того, мед має антимікробну і противірусну дію, тому є хорошим ліками при застудних захворюваннях.
4
Будьте обережні, адже мед є сильним алергеном. Уважно стежте за станом дитини після прийому продукту. Якщо відбувається негативна реакція організму на мед: з'являється висип, нудота, діарея, то краще поки виключіть його з дитячого меню. При сильної алергічної реакції проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Можливо, доведеться зробити проби, щоб дізнатися чи є у дитини алергія на будь - які інші продукти. Якщо організм малюка добре засвоює мед, то сміливо пригощайте маленького Сластьоном.
5
Мед сприяє повноцінному розумовому і фізичному розвитку, благотворно впливає на нервову систему і роботу кишечника, зміцнює імунітет. Перед покупкою переконаєтеся, що продукт є якісним і натуральним.