Як накачати прес за 8 хвилин у день. накачати прес за 2 тижні.

Перед початком пляжного сезону практично кожен задається метою зробити живіт максимально плоским. Немає нічого простіше: достатньо виділяти кожен день по 8 хвилин часу і виконувати нескладний комплекс вправ, а також почати харчуватися «здоровою» їжею. Як накачати прес?
Інструкція
1
У першу чергу, в день, коли ви вирішили зайнятися гімнастикою для живота, відмовтеся від борошняних та солодких страв. Вживаючи їх до або після виконання вправ, ви не досягнете жодних результатів. Також відмовтеся від жирної їжі, їжте якомога більше овочів і фруктів. Виконуйте вправи на голодний шлунок.
2
Приступіть безпосередньо до виконання комплексу вправ. Кожна вправа цього комплексу розраховане на 1 хвилину. Всього вісім вправ. Вони виконуються в досить швидкому темпі: за хвилину потрібно зробити від 30 до 50 скорочень м'язів живота (залежно від ступеня підготовки вашого преса).
3
Найпоширенішим і простим є така вправа: ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах. Руки покладіть за голову. Злегка відриваючи спину від підлоги, тягніть корпус до колін, і назад спину на підлогу. Для другого вправи залишайтеся в тому ж вихідному положенні. Але при піднятті торса намагайтеся торкнутися ліктем протилежного коліна (правим ліктем - ліве коліно і навпаки).
4
Лежачи на спині, підніміть ноги з трохи зігнутими колінами вгору. Руки притиснуті до грудей. Відірвіть лопаточную область спини від статі, намагаючись руками дістати щиколотки. На основі того ж вихідного положення злегка змініть тактику виконання. Тепер підтягуйте коліна до грудей.
5
Поверніться зі спини трохи набік (ляжте впівоберта), зігнувши ноги, коліна разом. Вправа схоже на перше, але робиться воно в іншому становищі. Зараз будуть працювати косі м'язи живота. Повертаючи корпус, торкайтеся зігнутим ліктем колін. Те ж саме виконайте на іншому боці.
6
Знову ляжте на спину, зігніть коліна і розставте ноги. Руки зчепіть в замок і притисніть до грудей. Піднімаючи торс, витягайте руки вперед між колінами. І повертайтеся у вихідне положення.
7
З положення «лежачи на спині, витягнувшись» зробіть «свічку» і назад у вихідне положення. При цьому необов'язково витягати прямі ноги вгору, можна, щоб коліна залишалися трохи зігнутими.
8
В кінці комплексу повторіть першу вправу.