Як додати стовпець в word.

В програмі Microsoft Office Word можна працювати не тільки з текстом, але і з графічними об'єктами, посиланнями, а також з таблицями. В редактор вбудовані інструменти, що дозволяють користувачеві оформити таблицю за власним розсудом, намалювавши її самостійно або використовуючи готові макети, змінити її вигляд, видаливши або додавши стовпці і рядки.
Інструкція
1
Запустіть текстовий редактор Microsoft Office Word і створіть (або відкрийте) потрібний документ. Перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть в розділі «Таблиця» на однойменну кнопку-мініатюру. Виділіть потрібну кількість квадратів по горизонталі і по вертикалі, щоб задати параметри таблиці, або виберіть пункт «Намалювати таблицю».
2
У другому випадку курсор придбає вид олівця. Намалюйте цим олівцем таблицю, расчертите потрібну кількість шпальт і рядків. Щоб вийти з режиму малювання, знову виберіть в меню пункт «Намалювати таблицю» - вид курсора стане колишнім.
3
Після того, як таблиця створена, стає доступним контекстне меню «Робота з таблицями». Щоб активувати його, встановіть курсор миші в будь-якій області свій таблиці. Існує декілька способів додавання стовпців.
4
Відкрийте вкладку «Конструктор» і знову виберіть інструмент «Намалювати таблицю». Проведіть олівцем вертикальну лінію в тому місці таблиці, в якому хочете додати новий стовпець. Вийдіть з режиму малювання, відрегулюйте ширину шпальти.
5
Інший варіант: відкрийте вкладку «Макет». За допомогою миші виділіть стовпець. В розділі «Рядки і стовпці» натисніть на одну з кнопок. Кнопка «Вставити зліва» додасть новий стовпець лівіше від виділеного, кнопка «Вставити справа» додасть новий стовпець, відповідно, правіше виділеного вами шпальти.
6
Наступний варіант: у тому ж розділі натисніть на кнопку у вигляді діагональної стрілки, - відкриється вікно «Додавання осередків». Виділіть маркером пункт «Вставити цілий стовпець» і натисніть на кнопку ОК.
7
Якщо вам необхідно додати відразу кілька стовпців, виділіть в таблиці стільки ж стовпців, скільки збираєтеся вставити, і натисніть на кнопку «Додати зліва» або «Додати справа». Таблиця збільшиться на виділене кількість стовпців.