Як відновити номер.

Зараз люди не можуть обходитися без телефону. Людині завжди необхідно бути на зв'язку. У зв'язку з цим втрата номера може стати справжньою катастрофою. Для вирішення даної проблеми необхідно звернутися до свого мобільного оператора з проханням відновити SIM-карту.
Інструкція
1
Відвідайте салон-магазин або найближчий офіс вашого мобільного оператора. Повідомте менеджеру причину втрати номера. Якщо у вас вкрали телефон, то спочатку буде заблокована ваша колишня SIM-карта, після чого вам оформлять нову карту з колишнім номером.
2
Заповніть заяву на відновлення номера. Обов'язково майте при собі паспорт або паспорт та довіреність, якщо SIM-карта була отримана на організацію. Як правило, процедура відновлення займає не більше півгодини. При виникненні труднощів вам повідомлять, коли можна буде підійти за новою SIM-картою.
3
Заповніть онлайн-заяву з доставки SIM-карти на сайті компанії «МТС» за посиланням http://www.mts.ru/help/action_sim/change_sim/. Вгорі спочатку необхідно вибрати регіон вашого проживання, після цього вказати, до якого типу абонентів ви ставитеся і в яке місто буде здійснена доставка. Також є функція прискореної доставки, однак вона є платною.
4
Натисніть кнопку «Далі», заповніть анкету. Тут необхідно вказати відновлюваний номер телефону, паспортні дані, місце проживання та контакти, за якими з вами може зв'язатися кур'єр. Знову натисніть кнопку «Далі», після чого оформите сам замовлення. Через деякий час з вами зв'яжеться оператор «МТС» і уточнить умови доставки відновленого номера.
5
Скористайтеся послугами інтернет-магазину «Мегафон» за посиланням https://moscow.shop.megafon.ru, на якому є можливість відновити номер телефону. Натисніть на кнопку «Продовжити» під формою входу. Заповніть анкети для заміни SIM-карти. Обов'язковими для заповнення є поля, підсвічені жовтим кольором. Адреса доставки можна не вказувати, а домовитися про це з оператором «Мегафон», який зателефонує вам через деякий час після відправлення заяви. Вам буде наданий ідентифікаційний номер замовлення, який необхідно буде підтвердити при отриманні відновленого номера.
6
Зв'яжіться з оператором «Білайн» за телефоном (495) 974-8888, щоб відновити номер телефону. Поясніть причини втрати SIM-карти і підтвердіть свою особистість, повідомивши паспортні дані по договору. Також можна написати листа з аналогічною інформацією, в якому слід вказати контактний номер телефону для зв'язку. Надішліть заяву на електронну пошту services@beeline.ru або факсом (495) 974-5996.
Якщо ви втратили телефон, то пропала і SIM-карта або R-UIM карта з вашим звичним номером , на який часто телефонують друзі, колеги, родичі. Купувати іншу картку з новим номером буде незручно, адже цей номер нікому не відомий, його потрібно буде повідомляти кожному зі списку контактів. Повернути попередній номер і навіть грошові кошти, які залишилися на втраченої пластиковій картці, допоможуть спеціальні послуги стільникових операторів. Звернувшись в найближчий офіс свого оператора зв'язку, ви в цей же день зможете використовувати свій колишній номер телефону.
Вам знадобиться
  • - паспорт
  • - лист на фірмовому бланку організації з проханням провести заміну SIM-карти або R-UIM карти (для представників юридичних осіб)
  • - довіреність за формою M2 (для представників юридичних осіб)
Інструкція
1
Сама послуга заміни картки безкоштовна, але може стягуватися плата за добровільну блокування номера і нову SIM-карту або R-UIM карту. Тому попередньо з'ясуйте, скільки всього потрібно буде заплатити за відновлення номера, щоб у вас в наявності виявилася необхідна сума.
2
Як тільки ви виявили пропажу телефону, зателефонуйте в службу підтримки вашого оператора зі стаціонарного телефону або з іншого мобільного. Якщо у вас немає можливості зробити дзвінок, відвідайте найближчий салон-магазин потрібного постачальника зв'язку.
3
Повідомте про свій намір заблокувати загублену SIM-карту або R-UIM карту. Потім дайте відповіді на запитання оператора за даними в договорі або пред'явіть паспорт, щоб підтвердити володіння номером . Після перевірки інформації співробітник відразу ж справить блокування вашого номера.
4
Також заблокувати SIM-карту або R-UIM карту можна, увійшовши в Інтернет-Помічник. Це можливо, якщо ви раніше користувалися цим сервісом і знаєте пароль. В розділі послуг виберіть потрібний пункт і зробіть вашу картку недоступною для використання сторонніми.
5
Для отримання SIM-карти або R-UIM картки замість втраченої і збереження на ній колишнього номера зверніться до найближчого офісу вашого постачальника стільникового зв'язку. Пред'явіть паспорт і, якщо це необхідно, напишіть заяву. Після цього через декілька хвилин ви зможете отримати нову картку з колишнім номером .
6
Деякі оператори зв'язку надають безкоштовну доставку нової картки прямо до вас додому або на роботу. Це може стати виходом із складної ситуації, якщо не можна залишати робоче місце або ви з якихось причин не можете вийти з дому.
7
Якщо ви хочете відновити номер, що належить організації, в якій ви працюєте, то крім паспорта вам потрібно буде пред'явити співробітнику стільникової компанії листа з проханням зробити заміну SIM-карти або R-UIM карти, виконане на фірмовому бланку, і довіреність за формою M2.