Як запустити скачала програму. Як встановити скачала програму.

На сьогоднішній день в мережі інтернет можна знайти практично все: зображення, музику, відео, тексти та програми. Якщо ви тільки починаєте освоювати комп'ютер, вам можуть знадобитися знання про те, як завантажити, а після - встановити і запустити скачала в мережі програму.
Інструкція
1
Після того як ви знайдете потрібну програму, натисніть на кнопку Download, розташовану в безпосередній близькості від назви програми. Якщо такої кнопки немає, можливо, сама назва являє собою посилання для скачування. У цьому випадку клікніть по рядку-посиланню лівою кнопкою миші.
2
Дія, описане в першому кроці, може призвести до одного з двох результатів. Перший варіант: завантаження почнеться негайно. У цьому випадку вкажіть директорію для збереження файлу, натисніть на кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення завантаження. Другий варіант: ви будете перенаправлені на той ресурс, де зберігається файл. Знайдіть і натисніть кнопку Download, далі виконайте дії, описані вище в даному кроці.
3
Після того як завантаження буде завершена, перейдіть в директорію, в яку був збережений файл. Якщо інсталяційний файл запакований в архів, розархівуйте дані за допомогою програми WinRAR (7ZIP або будь-який інший програми-архіватора). Запам'ятайте директорію, яку ви вказали при розпакуванні файлу.
4
У потрібній директорії знайдіть файл setup.exe або install.exe. Якщо такого файлу немає, орієнтуйтеся по розширенню, знайдіть файл з назвою скачав програми, який матиме «закінчення» .exe. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші, щоб почалася установка програми. Якщо ви не інсталюєте програму на свій комп'ютер, вона просто не запуститься (але, звичайно, існують і винятки).
5
Більшість програм встановлюється автоматично. Коли відкриється вікно «Майстра установки», вкажіть директорію, в яку він запише файли, необхідні додатком для роботи. Далі дотримуйтеся вказівок «установника» до повного завершення процесу інсталлірованія. Якщо буде потрібно, перезавантажте комп'ютер.
6
Шукайте файл запустити встановлену програму в тій директорії, в яку ви його встановили чи в меню «Пуск». Також програми можуть створювати ярлики на «Робочому столі» і на панелі швидкого запуску «Панелі задач». Клацніть по іконці програми лівою кнопкою миші - вона запуститься.
Зверніть увагу
У деяких випадках для установки (і/або запуску) програми потрібно змонтувати образ диска. Принцип установки таких додатків дещо відрізняється від способу, описаного тут.