Як відправити смс в Грецію. відправити смс на грецький номер.

Дзвонити за кордон завжди дорого. Але як бути, якщо необхідно терміново повідомити певну інформацію? В цьому випадку можна написати СМС-повідомлення і відправити його одним із зручних способів. Це можна виконати за допомогою власного телефону, через інтернет або програми для спілкування.
Інструкція
1
Визначте, до якого мобільному оператору відноситься номер телефону людини, що знаходиться в Греції. Якщо він користується однією з російських мереж, то відправити йому СМС можна за допомогою роумінгу. При цьому у нього повинна бути включена дана послуга. Наберіть як звичайно повідомлення і відправте. Пам'ятайте, що подібна послуга коштує дорожче, ніж повідомлення всередині країни. У зв'язку з цим заздалегідь уточнюйте її вартість у свого оператора.
2
Скористайтеся безкоштовною послугою відправлення СМС-повідомлень на сайті мобільного оператора Греції. В даний час мережа стільникового зв'язку Греції представлена трьома компаніями: «Q-TELECOM» (http://www.wind.com.gr), «VODAFONE» (http://www.vodafone.gr) і «COSMOTE» (http ://www.cosmote.gr).
3
Перейдіть по посиланню на будь-який з сайтів і знайдіть розділ з відправкою СМС повідомлень. Якщо ви не знаєте грецького, то в самому верху сторінки мається перехід на англійське оформлення сайту. Введіть текст повідомлення, вкажіть номер одержувача, підпишіться і натисніть кнопку «Відправити».
4
Встановіть собі на комп'ютер програмне забезпечення Skype. Цей додаток дозволяє спілкуватися з контактами з усього світу, а також підтримує можливість відправки СМС-повідомлень. Зайдіть на сайт http://www.skype.com і натисніть кнопку «Вхід». Після авторизації необхідно поповнити рахунок, щоб можна було відправляти повідомлення на телефон. Ознайомтеся на сайті з тарифами для мобільних операторів Греції.
5
Запустіть програму Skype, відкрийте вікно текстового спілкування з контактом з Греції та натисніть кнопку SMS, яка знаходиться біля вікна смайликів. Наберіть повідомлення і натисніть «Відправити». Якщо ваш друг вказав свій контактний номер, текст буде відправлений на нього. В іншому випадку вам необхідно самостійно ввести телефонний номер.