Як задати іконку.

В операційній системі Windows користувач може в будь-який час змінити вид значків на «Робочому столі». Можна поміняти не тільки іконки для користувача тек, а й для основних елементів «Робочого столу», а також для різних типів файлів.
Інструкція
1
Щоб задати свою іконку користувальницької папці, підведіть курсор до її значку і клікніть правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості» - відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть в категорії «Значки папок» на кнопку «Змінити значок».
2
У вікні, виберіть нову іконку з бібліотеці, або вкажіть шлях до власної іконці, натиснувши на кнопку «Обзор». Пам'ятайте, що файл іконки повинен мати розширення .ico. Натисніть на кнопку ОК. У вікні властивостей натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Натисніть на кнопку ОК або значок [x], щоб закрити вікно.
3
Змінити вигляд значка елемента «Робочого столу» («Кошик», «Мій комп'ютер», «Мої документи») можна за допомогою компонента «Екран». Клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Інший спосіб: через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і клікніть по значку «Екран» в категорії «Оформлення і теми».
4
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування Робочого столу». У вікні «Елементи Робочого столу» виділіть значок потрібного елементу і натисніть на кнопку «Змінити значок». Виберіть нову іконку з наявного списку, або вкажіть шлях до власної іконці. Натисніть на кнопку ОК, застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.
5
Щоб задати власну іконку певному типу файлів, викличте компонент «Властивості папки». Для цього викличте через меню «Пуск» «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Властивості папки». Інший варіант: відкрийте будь-яку папку на своєму комп'ютері, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс» та команду «Властивості папки».
6
У вікні, перейдіть на вкладку «Типи файлів» і виділіть той тип файлу, іконку якого хочете поміняти. Натисніть на кнопку «Додатково» в групі «Відомості для типу файлу [вибраний вами тип]». В додатково вікні, натисніть на кнопку «Змінити значок», вкажіть шлях до нової іконці і натисніть на кнопку ОК. Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.