Як додати в чорний список на iphone. Чорний список для iphone.

У багатьох мобільних пристроях передбачена спеціальна функція, яка називається «Чорний список». Вона дозволяє додавати туди абонентів, з якими ви більше не хотіли б розмовляти. На жаль, ця функція не доступна для iPhone за замовчуванням. Але підключити її можливо.
Вам знадобиться
  • - iTunes;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте у вашому комп'ютері програмне забезпечення iTunes, попередньо виконавши пару з iPhone. Перейдіть в розділ AppStore і знайдіть в ньому додаток iBlackList. Після придбання даного застосування встановіть його в ваш мобільний пристрій. Налаштуйте блокування вхідних викликів для певних абонентів з вашого списку контактів. Зверніть увагу, що додаток у більшості випадків не русифіковане.
2
Скористайтеся альтернативним способом додавання абонентів в чорний список в мобільному телефоні iPhone. Для цього завантажте програмне забезпечення MCleaner. Цей додаток не тільки блокує небажані дзвінки, але і також працює з СМС-повідомленнями. Ще вона виконує функцію створення чорного списку, активувавши який ви можете додавати в нього контакти вашої телефонної книги.
3
Зателефонуйте до служби технічної підтримки вашого оператора і дізнайтеся у нього про додаткової послуги «Чорний список». Вона дозволяє зберігати певні контакти телефонної книги у вашому мобільному пристрої за допомогою присвоєння їм особливих імен у телефонній книзі, а також внесенням певних змін в номер їх мобільного телефону незалежно від того, чи підтримується дана дія вбудованим в нього або встановленим програмним забезпеченням чи ні. Дана послуга доступна в основному на платній основі. Для її активації ви також можете звернутися в офіс абонентського обслуговування, там же ви можете отримати допомогу з налаштуванням послуги у вашому мобільному пристрої.
4
Також періодично дізнавайтеся про можливості додавання абонентів в чорний список на офіційному сайті обслуговуючого вас абонента. На даний момент найбільш зручним і дієвим з перерахованих способів є установка MCleaner.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HXrewUuiHj8
Корисна порада
Перед установкою попередньо порівнюйте функціонал різних додатків.