Як відправити смс мелодію. Як поміняти мелодію на смс.

Деякі моделі телефонів передбачають мелодії як вкладень в СМС-повідомлення. В даному випадку мова йде про спеціально створених для відправки звукових файлах, інтегрованих в меню редагування змісту повідомлення.
Інструкція
1
Переконайтеся, що для обох моделей мобільних пристроїв (вашого і одержувача) доступно відтворення одних і тих же сигналів, які вкладаються в СМС-повідомлення. Найчастіше це характерно для телефонів одного і того ж виробника.
2
Виберіть у вашому мобільному пристрої створення СМС-повідомлення. Введіть текст, після чого в контекстному меню виберіть «Додати вміст». Далі перейдіть до вибору музичних файлів, доступних для відправки в СМС-повідомленні. Введіть номер одержувача і виконайте відправку.
3
У випадку якщо ви хочете відправити музичний файл, формат якого не підтримується СМС-повідомленнями, відправте його за допомогою одного з двох альтернативних методів. Перший - це додавання файлу на певний ресурс інтернету і подальша відправка посилання на його скачування в СМС-повідомленні. Другий - це створення мультимедійного повідомлення.
4
Попередньо переконайтеся, що у вашому телефоні налаштована функція відправки ММС-повідомлень. Найкраще зв'яжіться з оператором, вкажіть йому свій номер, після чого вам будуть відправлені настройки у вигляді сервісного повідомлення. Виберіть в контекстному меню збереження профілю, назвавши його по вашому розсуду.
5
Виберіть пункт створення ММС-повідомлення, після чого перейдіть до редагування вмісту. На вкладці музичних файлів додайте ту мелодію, яку хочете відправити. Також зверніть увагу, що деякі моделі телефонів відправляють і завантажені елементи. Якщо необхідно, додайте також картинку або фотографію. Напишіть супровідний текст, після чого виконайте відправку.
6
Зверніть також увагу, що для отримання ММС-повідомлення даний профіль повинен бути доступний в одержувача, тому попередньо переконайтеся в тому, що його телефон підтримує дану функцію. Якщо профіль не був налаштований, йому прийде повідомлення, в якому буде посилання на ваше повідомлення.
Корисна порада
Не плутайте дану дію з відправкою ММС-повідомлення.