Як завести email.

Email (Electronic mail) в перекладі з англійської означає "Електронна пошта". Є технологією з пересилання віртуальних повідомлень в глобальній мережі. В сучасний вік технологій не тільки просунуті користувачі мають електронну пошту - їй користуються всі, від дітей до старих. Реєстрація email'a - двохвилинне справу.
Інструкція
1
Для початку виберіть сервіс, на якому збираєтеся завести ящик. Кількість поштових сервісів навряд чи кому-небудь вдасться підрахувати - їх занадто багато. Вони бувають як платними, так і безкоштовними. Головна відмінність полягає в обслуговуванні - платні ящики мають гарний захист від спаму, чуйну техпідтримку, надійний антивірус. Але звичайній інтернет-користувачеві платний ящик ні до чого. Найпопулярнішими з безкоштовних є такі поштові служби, як «yandex.ru» «mail.ru» «rambler.ru» «gmail.com» «hotmail.com». Після того як ви зробили свій вибір, приступайте до реєстрації.
2
Реєстрація являє собою ряд нескладних дій і є якщо не ідентичною, то дуже схожою для всіх поштових сервісів. У приклад можна привести реєстрацію на Yandex.ru1) Зайдіть на сайт поштової служби (назва служби збігається з її інтернет-адресою) http://yandex.ru/. 2) Виберіть "Завести поштову скриньку" під вікном авторізаціі.3) Заповніть рядки "Ім'я" і "Прізвище" 4) Заповніть поле "Логін". Email складається з двох частин. Так, в поштовій адресі email@yandex.ru, "email" і служитиме вам логіном. 5) Натисніть далі. 6) Придумайте пароль і введіть його у відповідне поле. 7) Виберіть секретне питання/введіть свій і дайте на нього відповідь. Він знадобиться в разі, якщо ви забудете пароль від своєї електронної скриньки. 8) Введіть код з картинки для підтвердження реєстрації та натисніть "Зареєструвати".
3
Отже, ваш ящик зареєстрований. Тепер вам залишилося тільки зайти в нього. Для цього використовуйте форму для входу. В поле "Логін" введіть свій логін, в поле "Пароль" - придуманий раніше пароль. Натисніть "Увійти", вибравши функцію "Запам'ятати мене". Тепер ви можете вказувати цю адресу при реєстрації на різноманітних сайтах і використовувати його для листування з друзями.