Як налаштувати кнопки джойстика.

Для кнопок джойстика вашого мобільного пристрою можна налаштувати виклик тих пунктів меню, якими ви найчастіше користуєтеся. Дана дія доступно практично для всіх моделей мобільних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - інструкція.
Інструкція
1
Налаштуйте кнопки вашого джойстика в панелі управління телефоном. Для початку перегляньте, чи маються на його клавіатурі спеціальні піктограми, що зображують запускаються натисканням джойстика функції. У разі якщо вони є у вашій моделі мобільного пристрою, зміна їх призначення може бути неможливим. Також ви можете поміняти призначення кнопок меню для деяких моделей, функції яких не відображені в піктограмах, намальованих на клавішах.
2
Зайдіть в меню вашого телефону, що відповідає за функції управління, і перейдіть до настройки швидкого доступу. Тут ви можете вибрати пункт меню, який буде відображатися після натискання кнопки джойстика в певному напрямку. Це можуть бути СМС-повідомлення, музичний програвач, оглядач інтернету, будильник, калькулятор, секундомір, оглядач файлів, встановлений додаток, медіатека, вибір вбудованих ігор і так далі залежно від моделі телефону і його типу. Запуск сторонніх встановлених елементів після натискання джойстика доступний в основному тільки для смартфонів.
3
Виконайте настройку для кожного натискання кнопки джойстика і збережіть зміни. Перевірте правильність настройки кожної кнопки.
4
Зверніть увагу, що при відновленні вашого мобільного пристрою всі параметри повернуться на свої звичайні місця, і натискання кнопки джойстика або інших клавіш, призначення яких ви змінювали, також доведеться знову налаштовувати аналогічним способом. Дана послідовність характерна не тільки для моделей телефонів з джойстиками, але і для тих мобільних пристроїв, функції джойстика в яких виконують звичайні кнопки зі стрілками "вліво", "вниз", "вправо" і "вгору". Подробиці про дану налаштуванні прочитайте в керівництві користувача, яке зазвичай йде в комплекті.
Зверніть увагу
Призначення деяких клавіш змінити неможливо.