Як змінити колір шрифту в "Фотошопі". Як змінити колір шрифту в photoshop.

Вибір або заміна кольору шрифту - одна з часто використовуваних, при роботі з інструментом «Текст», можливостей програми Photoshop. Проте користуватися цією можливістю слід до того, як текст переведений в растр. Втім, забарвлення растрированной написи можна поміняти, скориставшись інструментами кольорокорекції.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Для створення написів в Photoshop використовуються інструменти групи Type, яку легко виявити в палітрі інструментів. Можливість вибору кольору використовуваного шрифту стає доступною після активізації будь-якого інструменту з цієї групи. За замовчуванням, колір шрифту збігається з основним кольором, збереженим в налаштуваннях програми з часів її попереднього запуску.
2
Для того щоб вибрати колір шрифту, яким ви збираєтеся зробити напис, клікніть по кольоровому прямокутнику, який знаходиться в правій частині панелі налаштувань під головним меню. Вкажіть потрібний колір на що відкрилася колірній палітрі. Якщо ви збираєтеся накладати напис поверх картинки, можете вибрати один з кольорів, які присутні в цьому зображенні, клікнувши по ділянці картинки, заповненому потрібним кольором. При цьому покажчик курсору набуде вигляду піпетки.
3
Налаштувати колір шрифту можна через палітру Character. Відкрийте цю палітру опцією Character з меню Window і вкажіть потрібний колір, клацнувши по кольоровому прямокутнику в поле Color.
4
Колір шрифту можна змінити в процесі введення тексту. В результаті, ви отримаєте двокольорову напис, оскільки частина тексту, набрана до зміни забарвлення шрифту, збереже попередній колір.
5
Якщо вам треба було змінити колір шрифту після завершення редагування тексту або у файлі psd з текстовими шарами, які не перекладені в растр, виділіть шар з текстом, клікнувши по ньому в палітрі шарів, і виберіть інструмент Horizontal Type Tool або Vertical Type Tool. Вибір інструмента, в цьому випадку, залежить від того, зроблено напис горизонтально або вертикально.
6
Встановіть покажчик курсору на початок або кінець написи, клікніть по ній і виділіть текст мишкою. Колір шрифту для виділеного уривка можна міняти через палітру Character або через панель налаштувань під головним меню.
7
Після того як до напису була застосована опція Rasterize Type, пропаде можливість міняти колір її шрифту через настройки інструменту Type або палітру Character. Для зміни кольору такого тексту скористайтеся опціями, зібраними в групу Adjustments меню Image.