Як вибрати підсилювач.

Якщо ви збираєтеся купити свій власний домашній кінотеатр, але при цьому хочете самостійно підібрати компоненти, то рано чи пізно ви зустрінетесь з проблемою вибору підсилювача. Це пристрій грає досить велику роль, тому підходити до його покупці потрібно з особливою увагою. Підсилювач призначений для підсилення електричних коливань, які відповідають певному діапазону частот. Вибрати підсилювач досить складно, так як зараз в магазинах представлена велика кількість різноманітних моделей. Для того щоб зробити правильну покупку, ви повинні знати наступні характеристики.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно визначитися з типом підсилювача. Він буває двох видів: підсилювач потужності для акустичної системи і стереоусилитель. Перший є найбільш функціональним, так як він може обробляти до 7 каналів, на відміну від другого, який може обробляти тільки два канали. Звичайно, варто підбирати підсилювач відповідно до особистими потребами, але бажано мати більш досконале пристрій на виріст.
2
Потужність підсилювача слід підбирати, виходячи з площі приміщення, в якому ви будете його використовувати. Наприклад, для невеликих приміщень буде достатньо 50 Вт потужності на один канал, а для кімнати, площа якої більше 20 квадратних метрів, оптимальною потужністю буде 100 Вт Однак деякі фахівці радять купувати підсилювач з запасом потужності, тоді робота на максимумі негативно не позначатися на якості звуку.
3
Іншою важливою характеристикою є значення мінімального допустимого опору. Даний параметр важливий для сумісності підсилювача з різними акустичними системами. Фахівці радять купувати підсилювач з мінімальним опором 4 Ом, тоді буде гарантированна коректна робота з будь-якими акустичними системами.
4
Ще один важливий параметр - діапазон відтворюваних частот. Людина може сприймати частоти від 20 до 20000 Гц, тому підсилювач повинен підтримувати даний діапазон. Необхідно звернути увагу на показник співвідношення рівня сигнал/шум. Він показує відношення потужності шуму до потужності корисного сигналу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Ux0UpHwDLQ