Як відновити значки на екрані. Як відновити значок з торрента.

Користувач може додавати, змінювати, видаляти значки на «Робочому столі». Вигляд і стиль оформлення різних елементів залежать тільки від побажань і смаків користувача. Якщо ви випадково видалили значки з «Робочого столу», відновити їх можна різними способами.
Інструкція
1
Після завантаження операційної системи перше, що ви бачите на екрані монітора, - це «Робочий стіл». Значки на ньому бувають декількох «категорій». До першої можна віднести основні елементи «Робочого столу» - папки «Мій комп'ютер», «Мої документи», «Мережеве оточення».
2
Якщо ви хочете відновити значки даної групи, викличте компонент «Екран». Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу» і виберіть з меню, що випадає пункт «Властивості». Інший спосіб: відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск», у категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран».
3
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У вікні «Елементи робочого столу» відкрийте вкладку «Загальні» і встановіть маркер напроти тих елементів, які хочете відновити.
4
Натисніть на кнопку ОК у вікні елементів. У вікні «Властивості: Екран» натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому куті вікна. Значки будуть відновлені.
5
До другої групи значків можна віднести ярлики папок і додатків, створених користувачем або «Майстром установки» тієї чи іншої програми. Якщо ви випадково видалили ярлик, пройдіть в ту директорію, в якій розміщена потрібна папка або програма.
6
Клацніть правою кнопкою миші по значку папки (файлу запуску програми) і виберіть у спадному меню команду «Відправити». В підменю клацніть по пункту «Робочий стіл (створити ярлик)» лівою кнопкою миші.
7
Третя група значків розташовується на «Панелі задач» в області повідомлень або на панелі швидкого запуску. Щоб відновити значки на панелі швидкого запуску, просто перетягніть, утримуючи ліву кнопку миші, значок папки або файлу запуску програми на дану панель.
8
В області повідомлень (серед інших) відображаються значки додатків, що запускаються автоматично при завантаженні системи. Щоб додати файл в «Автозавантаження», відкрийте однойменну папку в директорії C: (або інший диск з системою)/Documents and Settings/Admin/Головне меню/Програми і додайте в неї ярлик потрібної вам папки або файлу запуску програми.