Як записати на mp3-плеєр.

Залежно від виробника запис на плеєр може проводитися різними способами. Це стосується не тільки використання плеєра як диктофон, але і копіювання на нього музики.
Інструкція
1
Уважно прочитайте інструкцію з експлуатації. Якщо ваш плеєр виконаний у вигляді флешки, просто підключіть його безпосередньо до одного з вільний USB-роз'ємів на вашому ПК. Потім скопіюйте на нього музику.
2
Якщо плеєр виконаний у класичному варіанті, тобто монолітний корпус, без USB-штекера, але з наявністю відповідного входу, скористайтеся кабелем, який поставлявся в комплекті з самим плеєром. Підключіть за допомогою цього кабелю плеєр до будь-якого вільного USB-роз'єму. Потім двічі клацніть по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі.
3
У списку пристроїв знайдіть ваш плеєр. Зіставте розмір копійованих файлів і вільний простір на карті пам'яті вашого плеєра. Врахуйте, що не варто заповнювати пристрій під зав'язку. Це може негативно позначитися на коректності його роботи.
4
Скачайте програму ITunes, щоб записати музику на mp3-плеєр, якщо він виготовлений компанією Apple. Встановіть її на ваш персональний комп'ютер. Підключіть до нього плеєр за допомогою спеціального кабелю або пристрою, який йде в комплекті.
5
Виявіть ваш плеєр за допомогою встановленої програми, а потім з її ж допомогою скопіюйте музику. Так само як і в попередньому випадку, зіставляйте обсяги. Намагайтеся, щоб індикатор заповнення карти пам'яті плеєра не доходив до червоної позначки.
6
Зайдіть в меню плеєра, якщо ви хочете використовувати його в якості диктофона. Якщо складно розібратися самостійно, прочитайте відповідний розділ інструкції з експлуатації пристрою. Там повинно бути гранично ясно написано, як записати на плеєр звук. Зазвичай, щоб включити режим запису, потрібно зайти в основне меню плеєра і вибрати пункт Recording. Потім, щоб почати запис, потрібно натиснути на кнопку Start або на кнопку із зображенням закрашеного червоного гуртка.