Як почистити пам'ять телефону Samsung.

Пам'ять телефону можна очистити декількома способами. Найкраще це робити стандартними засобами, однак для деяких моделей пристроїв передбачено спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - кабель підключення до комп'ютера;
  • - ПО до вашого телефону.
Інструкція
1
Підключіть ваш телефон Samsung до комп'ютера за допомогою кабелю, що йде в комплекті. У випадку якщо ви хочете очистити вміст карти пам'яті, створіть між пристроями в режимі «знімний накопичувач».
2
Відкрийте вміст за допомогою провідника в автозапуску або через меню «Мій комп'ютер». Переконайтеся в тому, що для поточного користувача операційної системи передбачений перегляд прихованих елементів.
3
Відкрийте «Властивості папки» в меню панелі управління і перейдіть до другої вкладці. Встановіть параметр «Показувати приховані файли і папки» в самому кінці списку, застосуйте і збережіть зроблені зміни.
4
У вмісті карти пам'яті вашого телефону видаліть непотрібні для роботи елементи. Також перевірте знімний диск на наявність вірусів. Якщо ви хочете повністю видалити дані з карти, скористайтеся форматуванням засобами операційної системи і телефону.
5
Зайдіть в меню «Мій комп'ютер» і клацніть правою кнопкою миші на підключеному знімному накопичувачі вашого телефону. Виберіть пункт «Форматувати» і у вікні натисніть на кнопку «Почати форматування». Дочекайтеся закінчення операції.
6
З меню вашого телефону перейдіть до диспетчера файлів вашої флеш-карти. Запустіть процес форматування. Рекомендується також це виконувати для відновлення системних папок після форматування через ПК.
7
Якщо ви хочете очистити пам'ять вашого телефону Samsung, підключіть його до комп'ютера в режимі PC Suite, попередньо переконавшись, що у вас встановлено необхідне програмне забезпечення.
8
Відкрийте браузер файлів і видаліть серед них ті, які вам не потрібні. Для повного очищення скористайтеся відновленням з меню вашого мобільного пристрою. В цьому випадку система самостійно зробить необхідні дії.
Корисна порада
Для чистки пам'яті не виконуйте сполучення пристроїв через бездротове з'єднання.
Користувачі смартфонів потрапляють в ситуацію, коли апарат функціонує повільніше: програми довго відкриваються, браузер важко завантажує сторінки, галерея думає довго, відкриваючись, зменшується вільне місце в ємності пам'яті телефону . Це значить, що з'явився сміття, яке накопичується і заважає роботі програм. Для усунення проблеми запускається програма NulDel.
Вам знадобиться
  • програма NulDe
Інструкція
1
Після установки і запуску ця програма одразу вам повідомить про доступе.Нажміте опцію - Сканировать диск, програма запитає, які саме диски необхідно просканувати. Пам'ятайте, що ця функція тільки покаже порожні папки та файли, але видаляти їх не стане. Зробите це самостійно. Сканування триває 2-3 хвилини, в результаті програма покаже знайдені папки та файли.
2
Щоб не видалити потрібну інформацію, перегляньте список і виключіть потрібні папки. Натисніть на конкретний пункт зі списку, ви побачите спливаюче меню, через яке видаліть файлпапку або виключіть файл із перевірки.
3
Основну функцію програми знайдіть в меню «Чистка сміття». Після вибору котрий підійшов варіанта програма сканує і видалить весь знайдений сміття. В кінці операції ви побачите розмір видалених файлів.
4
Натисніть наступну функцію меню - Особистий сміття. Тут ви зустрінете дві кнопки: перша - Показати, а друга - Знайти. Якщо віддасте команду «Знайти», то програма покаже знайдені папки зі сміттям. Видаляйте їх в ручному режимі. Пам'ятайте, що якщо ви вже запускали очистку, то ці папки виявляться вже пустие.Команда «Показати» відкриє розширений список сміттєвих файлів.
5
Перегляньте пункт меню «Інформація». Ви отримаєте дані про творців і справку.Опція «Вилов помилок» має режим, при якому сама програма стежить за станом своєї функціональності. При виявленні помилки, видається код помилки, який ви можете відправити розробникам програми.
6
Відкрийте вікно "Налаштування". Вивчіть поведінку программи.Удаленіе маленьких іконок ви досягнете за допомогою налаштування «Папки міні-картинок». Якщо ви виберете настройку «Авто-скан», то сканування почнеться автоматично при запуску програми.
7
Якщо введете опцію «АвтоЧісткаМусора», то запустите автоматичне очищення відразу при запуску програми.
8
«АвтоЧістку особистого сміття» вибирайте в тому випадку, якщо хочете, щоб очищення особистого сміття проводилася автоматично.