Як прикрасити тапочки.

М'які тапочки завжди асоціюються з домашнім затишком і теплом, і щоб пара звичайних нудних тапочок зігрівала не тільки ніжки, а й душу, можна прикрасити їх аплікацією або яскравими клаптиками.
Інструкція
1
Зробіть аплікацію на однотонних тапочках. Як мотив можна використовувати все що завгодно - квіти, листочки, зірочки. Але особливо мило буде виглядати на тапочках маленька стилізована принцеса. Для її створення виріжте три деталі з тканини: гурток для голови, рівнобедрений трикутник для сукні, і корону з зубчиками. Додайте деталі на поверхні передньої частини тапочки, прокладете наметочним шов. Петельним швом пришийте кожну деталь. Вишийте оченята і рот принцеси. Стебельчатим швом вишийте тоненькі ручки і ніжки, пришийте черевички, вирізані з маленького шматочка замші або шкіри. Прикрасьте політиці принцеси гудзиками або стеклярусом.
2
Оформіть тапочки у вигляді тварин, така домашня взуття дуже популярна зараз. Ви можете акуратними стібками пришити плюшеву тканину по периметру носка так, щоб передня частина готового тапочка була обтягнута м'яким матеріалом, а можете залишити тапочок як є. Зшийте вушка тварини. Для цього використовуйте два види тканини - для зовнішньої і внутрішньої частин вуха. Виверніть їх, пришийте в краю передньої частини тапочки, ховаючи при цьому зріз тканини всередину. Вишийте на поверхні носка тапочки носик тваринного, вусики і оченята. Для того щоб оченята виглядали як справжні, придбайте в магазині для рукоділля пластикові оченята з бігаючими зіницями, вони кріпляться шляхом приклеювання.
3
Декоруйте тапочки з відкритим носком. Для цього виберіть два види тканини, бажано контрастних за кольором. Виріжте з кожною з них по два рівнобедрених трикутника з основою 7-8 см, залиште на припуск 0,7 см. Складіть попарно трикутники, прокладете шов на швейній машинці по двох довгих сторонах, виверніть. Підігніть краю підстави трикутників всередину, дрібними потайними стібками пришийте цю частину деталі до бічної частини носка тапочки там, де починається підошва. Виконайте те ж саме з іншого боку. Зауважте кінці трикутників в вузол поверх основи тапочки.