Як оновити карти навігації.

Карти навігації оновлюються декількома способами, але, так чи інакше, вони задіють підключення до інтернету. В обов'язковому порядку рекомендується читати інструкцію, оскільки в деяких моделях навігаційних пристроїв процес оновлення може мати свої особливості.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Для того щоб оновити карти навігатора в вашому телефоні, переконайтеся в наявності інтернет-з'єднання. Бажано, щоб швидкість передачі даних була висока, оскільки часто поновлення для навігатора важать чимало. Запустіть даний процес з розділу меню поновлення елементів вашого телефону, зазначивши галочкою потрібні пункти, в тому числі і карти навігатора.
2
Зверніть увагу, що інтернет в даному випадку повинен бути підключений за безлімітним тарифом або на балансі вашого особового рахунку повинно бути достатньо коштів для оплати відповідного обсягу вхідного трафіку.
3
Оновлення карти навігатора в вашому телефоні за допомогою домашнього інтернету. Тут вам знадобиться USB-кабель для підключення до комп'ютера і спеціальне програмне забезпечення, відповідне для вашої моделі мобільного пристрою. Перша частина цього додатка встановлюється на комп'ютер, друга - як додаток на мобільний пристрій. Після цього створіть між пристроями і завантажте карти навігатора.
4
У разі якщо вам необхідно оновити карти навігатора, скачайте або придбайте їх в інтернеті, після чого виконайте завантаження на ваш комп'ютер. Скопіюйте їх в модуль пам'яті вашого навігаційного пристрою, після чого, якщо це необхідно, перезавантажте його для того, щоб завантажена інформація оновилася.
5
У разі якщо для вашого навігатора недоступно скачування безкоштовних карт, ви також можете скористатися альтернативним програмним забезпеченням, завантаженим в ваш пристрій, найчастіше вже містить певний набір карт.
6
Також перегляньте в інтернеті альтернативне програмне забезпечення для вашої моделі телефону, яке б виконувало оновлення і завантаження карт навігатора в більш зручному для вас порядку.
Корисна порада
Обновляйте карти через домашній інтернет - це набагато швидше.