Як потрапити до В'єтнаму.

Для того щоб потрапити до В'єтнаму, необхідно купити квиток на літак і переконатися, що термін дії закордонного паспорта закінчується не раніше трьох місяців з моменту від'їзду з країни. Росіяни, які прибувають до В'єтнаму на термін менше 15 днів, можуть не отримувати візу.
Інструкція
1
Вирушайте в найбільше місто В'єтнаму Хошимін. Він розташований на півдні країни. Безпосадочні рейси туди здійснює «Трансаеро», ціна квитка дуже навіть приваблива, час перельоту становить 9:00 30 хвилин. Japan Airlines Company, Aerosvit Airlines, Cathay Pacific Airways, Korean Air, Vietnam Airlines, Air France пропонують перельоти з одного стикуванням рейсу, час у дорозі від 13 годин і більше.
2
Забронюйте квиток на літак з Москви до столиці В'єтнаму Ханоя. Безпосадочні рейси туди здійснюють тільки літаки «Аерофлоту», час перельоту становить 9:00 5 хвилин, а вартість квитка - одна з найнижчих. Переліт з однією пересадкою пропонують авіакомпанії Hong Kong Airlines Ltd, Korean Air, LOT - Polish Airlines, Japan Airlines Company, Cathay Pacific Airways, час у дорозі, включаючи очікування в аеропорту проміжної посадки, становить від 12 годин. Є також можливість полетіти в Ханой з двома проміжними посадками, наприклад, літаками China Southern Airlines, Scandinavian Airlines, AllItalia, але це вкрай незручно, така подорож займе більше доби, причому більша половина часу піде на очікування стикування рейсу.
3
Складіть маршрут до В'єтнаму через острів Хайнань. Це територія Китаю, але громадяни Російської Федерації, які летять на Хайнань і не відвідують материковий Китай, не зобов'язані отримувати візу. Краще летіти до адміністративного центру Хайкоу (а не до Саньї - курортного центру). Туди можна дістатися тільки з однією проміжною посадкою, наприклад, літаками China Southern Airlines, Hainan Airlines або Hong Kong Airlines. У порту міста Хайкоу придбайте квиток на теплохід до порту Халонга, розташованого в однойменному затоці. До Ханоя з цього містечка можна доїхати за 3,5 години на рейсовому автобусі або таксі.