Як розпакувати файли образу. Як записати iso-образ на два диска.

Образи дисків вже давно активно використовуються багатьма людьми. Ці файли дозволяють зберігати дані з DVD-носіїв в тому вигляді, в початковому вигляді. ISO-файли являють собою своєрідні архіви, призначені для роботи з певними програмами.
Вам знадобиться
  • - Daemon Tools Lite;
  • - 7z;
  • - Total Commander.
Інструкція
1
Спочатку для роботи з ISO-образами передбачені спеціальні програми. Якщо вам потрібно витягти файли з образу, то встановіть програму Daemon Tools Lite. Вона розповсюджується безкоштовно. Для скачування програми перейдіть на офіційний сайт її розробників http://www.daemon-tools.cc/rus/home.
2
Встановіть додаток і перезавантажте комп'ютер. Це необхідно для повноцінного впровадження програми в операційну систему. Після запуску ОС знайдіть іконку Daemon Tools в системному треї і клацніть по ній двічі лівою кнопкою миші. Натисніть на кнопку «Плюс» і вкажіть місце зберігання ISO-файла. Після цього його назва з'явиться у верхній частині робочого вікна.
3
Клацніть по ньому правою кнопкою миші і наведіть курсор на рядок «Монтувати». Виберіть віртуальний привід, клікнувши по його назві лівою кнопкою миші. Відкрийте будь-який файловий менеджер, наприклад стандартний «Провідник» Windows. Перейдіть до списку файлів, що знаходяться на віртуальному диску. Скопіюйте їх вміст в потрібну папку.
4
Якщо ви не хочете використовувати програму для роботи з образами, то встановіть утиліту 7z. Це досить потужний архіватор, що дозволяє працювати з безліччю форматів. Клацніть правою кнопкою миші по ISO-файлу і виберіть пункт "Відкрити за допомогою». У меню, вкажіть програму 7z File Manager.
5
Скопіюйте потрібні дані з вікна. Для швидкої роботи з ISO-файлами можна використовувати різні менеджери, наприклад Total Commander. Встановіть цю програму і з її допомогою витягти файли з образу. Пам'ятайте про те, що дані утиліти не підходять для створення віртуальних DVD-приводів.
Корисна порада
В якості альтернативи програмі Daemon Tools можна використовувати будь-яку утиліту, призначену для створення віртуальних приводів.
Якщо ви коли-небудь купували гри через інтернет, напевно звертали увагу на назву компанії Steam. Вона є дистриб'ютором великої кількості сучасних ігрових комплексів, а файли формату sim є розробкою цієї компанії. Для їх розпакування не потрібно спеціальних або професійних програм.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Phoenix;
  • - Daemon Tools.
Інструкція
1
Насамперед, вам потрібна програма Phoenix, яку можна завантажити за наступним посиланням http://gamesvpn.ru/soft/337-phoenix.html. На сторінці, натисніть посилання «Завантажити» із зображенням анімаційної стрілки. Збережіть дистрибутив в будь-який каталог і зробіть установку утиліти. Дана програма дозволяє працювати з файлами-установниками форматів sim і sid.
2
Відкрийте образ гри через програму, яка вміє працювати з образами CD/DVD-дисків. Як приклад буде використана проста і безкоштовна утиліта Daemon Tools Lite. Вона займає порівняно малу кількість вільного місця і практично не уповільнює роботу системи при середньому обсязі оперативної пам'яті.
3
Після монтування образу диска на віртуальний привід запустіть Phoenix і обновіть утиліту, якщо це потрібно. У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть розділ «Оновити». У списку, виберіть рядок «За допомогою мережі інтернет».
4
Поверх головного вікна вискочить вікно закачування оновлених програмних файлів. Крім шкали процесу ви побачите і його процентний еквівалент. Як правило, копіювання файлів з інтернету відбувається досить швидко, тому дистрибутив утиліти невеликий.
5
Потім натисніть верхнє меню «Інструменти» та виберіть пункт SID Unpacker. Тепер вам необхідно вказати диск, на який був змонтований образ гри. Скориставшись системними засобами, знайдіть файли з розширенням sim і відкрийте їх. Для цього у відкритому вікні натисніть кнопку «Огляд» із зображенням трьох крапок. У вікні вкажіть диск з образом, відкрийте його і виділіть шуканий файл. Натисніть кнопку «Відкрити» або клавішу Enter.
6
Натисніть кнопку «Обзор» навпроти рядка із заголовком «Папка призначення». Тут необхідно вказати каталог, в який буде розпакований sim-файл. У вікні вкажіть директорію і натисніть кнопку «Відкрити».
7
Для початку розпакування натисніть кнопку «Сканувати SIM», а потім кнопки «Вибрати все» і «Розпакувати».