Як вибрати хорошу дублянку. марки виробників дублянок.

Сьогодні в магазинах представлений багатий асортимент дублянок найрізноманітніших фасонів, кольорів та виробників. У продаж надходять російські, турецькі, італійські вироби, а також дублянки китайського виробництва. Як з такого достатку вибрати правильну дублянку?
Інструкція
1
Вибираючи в магазині дублянку, проведіть пальцем або долонею по поверхні шкури. Що залишається чіткий, помітний слід означає, що лицьова обробка виконана якісно. Верхню тканину дублянки називають хутряним велюром. Він повинен бути м'яким, з ворсом, рівномірним по всій поверхні. Самий ноский і теплий хутряний велюр у овечих шкур з Росії та Туреччини. Вони відрізняються дуже густим хутром і товстої щільної шкірою, тому найчастіше у цих дублянок простий, невигадливий крій. Хутряної велюр овечих шкур з Іспанії (з яких шиють дублянки італійські виробники) м'який і легкий, з не дуже густим хутром і тонкої пористої шкірою. Незважаючи на те що турецькі та російські дублянки найважчі, носяться вони довше і краще: найсильніші морози в них не страшні. З іспанського велюру отшиваются вишукані моделі складного крою, але навіть в легкий мороз в такий дублянці ви можете замерзнути.
2
Попросіть продавця вивернути дублянку навиворіт і розстелити на прилавку. Прощупайте виріб по всій довжині, щоб упевнитися в тому, що всі пластини м'які і однакової товщини. Зверніть увагу на рівномірність забарвлення хутра і на те, щоб всі деталі були зшиті в одному напрямку волоса і ворсу - знизу вгору.
3
Ретельно огляньте зовнішню поверхню дублянки. Вона повинна бути без подряпин, слідів від клею і фарби, жирового нальоту. Уважно огляньте шви: в якісно зшитому виробі шви роблять подвійними. При цьому кожен шов рівний, без складок, перепусток, захоплення волоса і зморшок. Не купуйте мятую дублянку в надії, що вона розгладиться згодом: заломи свідчать про погану якість вичинки. Хутро високої якості має властивість швидко повертати собі колишню форму.
4
Понюхайте продукт за різкий запах видає продукцію кустарного виробництва. Такий дублянки може не вистачити і на один сезон. У якісного вироби завжди є сертифікат відповідності. У ньому має бути чітко прописана торгова марка і країна-виробник.
З приходом справжніх холодів виникає питання, де купити хорошу зимову верхній одяг, яка буде служити надійним захистом від негоди при складних кліматичних умовах. Хтось віддає перевагу легким пуховикам, а прихильникам натуральних матеріалів підійде дублянка.
Інструкція
1
Купівля такого серйозного предмета верхнього одягу, як дублянка, вимагає вдумливого підходу. Враховуйте те, що висока ціна вироби ще не є запорукою хорошої якості. Щоб вибрати дійсно річ гарної якості, потрібно знати маленькі секрети.
2
Коли ви вже перебуваєте в торговій точці, де будете купувати дублянку , і вибрали вподобану модель, придивіться уважно до зовнішнього вигляду. Якщо річ має м'ятий вигляд, можливо, виріб неякісне, добре вироблена шкіра швидко відновлюється при заломах.
3
Постарайтеся покласти обрану модель на рівну площину, на дублянці не повинно бути горбів і спученого. Потім проведіть пальцями по речі, якщо залишається слід - це говорить про якісну вичинці.
4
Приміряйте одяг на тонкий светр або футболку. При вільній посадці вироби підійміть одну руку - правильно зшита дублянка не дасть в цей час піднятися іншого плеча. Добре зшита річ НЕ БУДЕ задиратися спереду, і провисати ззаду.
5
Перевірте стан всіх швів на одязі. Вони повинні бути рівними, без складок і без фрагментів хутра, який потрапив в рядок. У добротній виробі шви під рукавами і на кишенях будуть подвійними. Це продовжить термін служби одягу, тому що навантаження на ці місця при носінні збільшена.
6
Якщо ви тримаєте в руках досить важку дублянку - значить, річ буде довго носиться і надійно захищати вас від холоду. Чим простіше крій, тим довше служитиме вам виріб. Якщо ж дублянка легка і пошита більш химерно, це говорить про використання більш тонкої шкіри. Природно, що така зимова річ при сильному морозі і холодному вітрі буде недоречна.
7
Обов'язково зверніть увагу на забарвлення хутра всередині виробу. Якщо колір нерівномірний, і це помітно неозброєним оком, є ймовірність, що після хімчистки цей ефект нерівномірного забарвлення ще більш посилиться.