Як використовувати мобільний як модем.

Більшість сучасних мобільних телефонів можна використовувати як модем для підключення до інтернету. Використання цієї функції зазвичай дозволяє заощадити на покупці USB-модема.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - USB-кабель
Інструкція
1
Знайдіть програму, яка підходить для синхронізації комп'ютера з вашим мобільним телефоном. Краще скористатися програмою, яка рекомендована до використання виробником даного телефону. До таких додатків ставляться PC Suite різних версій. Встановіть цей додаток.
2
Підготуйте кабель, необхідний для підключення телефону до комп'ютера. З'єднайте його з USB-портом ПК, попередньо запустивши програму. З'єднайте кабель з телефоном. Виберіть режим роботи пристрою «Модем» або PС Suite. Дочекайтеся автоматичної синхронізації телефону з комп'ютером. Зазвичай в кутку робочого вікна з'являється повідомлення «Підключений телефон ...»
3
Відкрийте меню "Підключення до інтернету». Заповніть потрібні пункти відкрилася таблиці. Найчастіше необхідно вказати точку доступу в інтернет, ім'я користувача та пароль. Введіть дані, які ви вказували при налаштуванні стільникового телефону для доступу в мережу.
4
Після завершення налаштування натисніть кнопку «Підключення». Зачекайте, поки буде встановлено зв'язок з сервером вашого оператора. Після появи повідомлення про успішне підключення до інтернету перевірте активність доступу в мережі.
5
Враховуючи той факт, що швидкість з'єднання порівняно мала, рекомендують відключати всі непотрібні програми, що використовують з'єднання з інтернетом. Особливу увагу приділіть менеджерам закачувань, таким як uTorrent.
6
Вимкніть автоматичне оновлення операційної системи і антивірусного програмного забезпечення. Особливо це важливо в тому випадку, якщо ви не використовуєте безлімітний тариф для доступу в інтернет. Якщо ваш телефон не володіє функцією підзарядки акумулятора від USB-кабелю, то підключіть пристрій до мережі змінного струму. Зазвичай елемент живлення досить швидко розряджається при роботі в режимі модему.