Як прибрати нумерацію в титульному аркуші.

Автоматична нумерація сторінок в документі Microsoft Office Word - досить зручна функція. Вона допомагає економити час. У користувача немає необхідності редагувати і оформляти текст самостійно. Додати і оформити нумерацію в документі можна за допомогою спеціальних інструментів редактора.
Інструкція
1
Щоб вставити номери сторінок в документ, перейдіть на вкладку «Вставка». Знайдіть розділ «Колонтитули». Колонтитули - це область для введення даних (тексту, графічних об'єктів), розташована на полях документа. Основна перевага розміщення номерів сторінок в колонтитулах полягає в тому, що при редагуванні тексту вони залишаються незмінними. Отже, номера сторінок не зрушаться, що не перемістяться на наступну сторінку при додаванні нових рядків або абзаців.
2
В розділі «Колонтитули» натисніть на кнопку-мініатюру «Номер сторінки». У випадаючому списку виберіть за допомогою ескізів, в якому з колонтитулів будуть розташовані номери сторінок, визначте їх положення щодо центру документа. Після натискання лівої кнопкою миші на один з ескізів, номери сторінок будуть вставлені в текст, ви перейдете в режим редагування колонтитулів. Щоб вийти з нього, двічі клікніть в будь-якій частині робочої області документа лівою кнопкою миші.
3
Не завжди нумерація повинна збігатися з фактичною кількістю сторінок, і не у всіх випадках користувачеві потрібно номер сторінки на титульному (першому) аркуші. Щоб почати нумерацію з заданого номера сторінки (наприклад, ваш документ - всього лише фрагмент іншого тексту), перейдіть на вкладку «Вставка» і в розділі «Колонтитули» натисніть на кнопку «Номер сторінки». З випадного меню виберіть пункт «Формат номерів сторінок». У діалоговому вікні встановіть маркер в групі «Нумерація сторінок» навпроти пункту «Почати з». Введіть в порожнє поле цифру (число), з якою необхідно почати нумерацію.
4
Щоб прибрати номер сторінки в титульному аркуші, клікніть двічі лівою кнопкою миші в колонтитулі. Стане доступно контекстне меню «Робота з колонтитулами». В розділі «Параметри» встановіть маркер в поле «Особливий колонтитул для першої сторінки» і видаліть номер зі сторінки за допомогою клавіші Delete або Backspace. Вийдіть з режиму редагування колонтитулів, якшо двічі лівою кнопкою миші в робочій області документа.