Як зробити переговорний пристрій.

Одного разу в Приволзькому Федеральному окрузі проходив локальний чемпіонат по страйкболу. Учасники заходу підійшли до справи більш ніж серйозно, а команда, яку паплюжили в переможці, навіть привезла з собою спеціальну апаратуру для прослуховування радіоефіру. Фаворити були впевнені, що якщо будуть знати, про що говорить супротивник, то вони доб'ються перемоги. Яке ж було здивування професіоналів, коли їх перемогли за допомогою найпростішого переговорного пристрою, знайомого навіть дітям.
Вам знадобиться
  • - два паперових склянки;
  • - мотузка;
  • - липка стрічка.
Інструкція
1
Для створення однієї двостороннього переговорного лінії необхідні два побутових паперових склянки з щільністю паперу не нижче 300 грамів на квадратний сантиметр. Ідеально підійдуть великі кавові стаканчики, ціна на які не перевищує трьох рублів в роздрібному продажі. Проробіть в центрі дна кожного склянки невеликий отвір, діаметр отвору повинен бути трохи менше діаметра використовуваної мотузки.
2
Вставте мотузку в пророблені отвори, зав'язавши міцні вузли на її кінцях таким чином, щоб ці вузли опинилися на внутрішній поверхні дна стаканчика. В якості мотузки можна використовувати будь-яку щільну мотузку достатньої м'якості з діаметром, що не перевищує трьох міліметрів. Проводи, кабелі і шнури з сердечником для створення переговорного пристрою не підійдуть.
3
Закріпіть вузли мотузки канцелярської стрічкою - скотчем. Для цього буде потрібно зовсім невелика кількість стрічки, причому бажано кріпити вузли таким чином, щоб краї кріпильного відрізка скотча не виходили за межі дна склянки.
4
Після виконаних операцій мотузку необхідно натягнути таким чином, щоб вона не стосувалася сторонніх предметів. При натягнутій мотузці переговорний пристрій входить в активний режим використання. І мікрофоном, і динаміком тут служить стаканчик - достатньо лише прикласти його до вуха після виголошеної фрази.
Зверніть увагу
Несприятливі погодні умови негативно позначаються на якості переданого мотузкою звуку. Дощ або сильний вітер може викликати досить сильний фон. А ось щільний снігопад навпаки покращує звук, чутний в паперових стаканчиках. Це пов'язано зі змінами щільності атмосфери і рівнем розсіювання звуку.