Як знайти bluetooth в комп'ютері. знайти блютуз на комп'ютері.

Для використання технології BlueTooth в персональному комп'ютері необхідно наявність спеціального адаптера. В деякі мобільні ПК вбудовують подібні пристрої. Зазвичай це дозволяє використовувати мишки, що працюють з використанням даної технології.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Придбайте BlueTooth-адаптер. Зазвичай ці пристрої підключаються до порту USB. Виконайте це з'єднання. Увімкніть комп'ютер і зачекайте, поки операційна система визначить підключений пристрій. Після цього відкрийте диспетчер пристроїв, знайдіть в підміню «Мережеві пристрої» BlueTooth-адаптер і клацніть по ньому правою кнопкою миші.
2
Виберіть пункт "Оновити драйвери». У новому вікні вкажіть режим «Автоматичний пошук і установка драйверів». Для успішної реалізації цього процесу необхідна наявність активного з'єднання з інтернетом.
3
Іноді операційна система не справляється з поставленим завданням, в результаті чого доводиться самостійно шукати файли, потрібні для роботи BlueTooth-адаптера. Скачайте базу драйверів під назвою Driver Pack Solution. Запустіть цю програму. Почекайте деякий час, поки утиліта визначить пристрої, що потребують оновленні робочих файлів.
4
Виберіть ті комплекти даних, які відносяться до BlueTooth-адаптера. Натисніть кнопку «Оновити» і дочекайтеся завершення цього процесу. Перезавантажте комп'ютер після інсталяції драйверів.
5
Для передачі файлу на мобільний телефон або інший пристрій клікніть по ньому правою кнопкою миші, наведіть курсор на рядок «Відправити» і клікніть по пункт «Пристрій BlueTooth». Тепер дочекайтеся завершення сканування доступного устаткування, виберіть ваш мобільний телефон і підтвердіть відправку файлу.
6
Обов'язково натисніть кнопку «Прийняти» на телефоні для успішної реалізації цього процесу. При роботі з мобільним комп'ютером має сенс спочатку оновити драйвери для системної плати і мережевих пристроїв. Зазвичай вони поставляються в комплекті з ноутбуком на окремому диску. Спробуйте також знайти драйвери на офіційному сайті виробника вашого ноутбука.