Як купити в кредит мобільний телефон.

У наш час досить поширеною стала купівля товарів у кредит. Це досить зручно, особливо при покупці великої побутової техніки, адже за один раз таку суму досить важко заплатити середньостатистичному покупцеві. Куди простіше розділити ціну на частини і виплачувати її протягом року, двох років.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - довідка про заробітну плату.
Інструкція
1
Зверніться на своєму місці роботи в бухгалтерію. Вам необхідно отримати там довідку про заробітну плату, як правило, для оформлення кредиту досить останніх півроку. Зазвичай така довідка робиться протягом одного-двох днів. Підготуйте свої документи для отримання кредиту, оригінали паспорта та коду, а також копії. Краще зробити декілька.
2
Оберіть магазин, в якому ви хочете купити телефон в кредит. Проконсультуйтеся з продавцями з приводу такої можливості. Зазвичай у великих магазинах існують представництва банків для оформлення кредиту на місці. Спочатку виберіть модель телефону і отримаєте у продавця платіжний документ на нього.
3
Потім зверніться до представника банку, щоб придбати телефон в кредит. Спочатку вам буде потрібно заповнити анкету та надати свої документи. Далі співробітник банку заповнить заявку на отримання кредиту. Зазвичай відповіді на неї потрібно дочекатися протягом півгодини.
4
Дочекайтеся позитивної відповіді на вашу заявку. Далі уважно ознайомтеся з умовами надання кредиту, зокрема, з комісією, відсотками і сумами виплат. Прочитайте договір, щоб уникнути проблем у подальшому. Приміром, у ньому може бути обговорена неможливість оформлення кредиту в інших банках.
5
Тому уважно прочитайте умови договору. Підпишіть документи, якщо вас все влаштовує, отримаєте платіжні реквізити для погашення суми кредиту, уточніть, в які дні місяця необхідно проводити виплати. Далі з усіма документами пройдіть на касу і оформите покупку телефону в кредит.
6
Скористайтеся іншим варіантом придбання телефону в кредит. Багато банків, що укладають договори з підприємствами на оформлення зарплатних карт, надають зручні кредитні лінії для співробітників цих організацій. Зверніться в ваше відділення банку, на картку якого ви отримуєте заробітну плату і проконсультуйтеся з приводу такого кредиту. Зазвичай такі кредити даються з мінімальною ставкою, а платежі автоматично віднімаються з нарахувань на карту.
Купівля товару в кредит вже давно не є чимось незвичайним або неординарним. Причини для кредит а можуть бути абсолютно різними, наприклад, поломка необхідної техніки в будинку. Як би там не було, але перш ніж намагатися взяти кредит , потрібно врахувати багато чинників, здатних підвищити відсоток схвалення з боку банку.
Вам знадобиться
  • довідка ПДФО;
  • -копія трудової книжки;
  • -Паспорт;
  • -страховий пенсійне свідоцтво.
Інструкція
1
Оберіть банки, в яких ви хотіли б взяти кредит . Параметри вибору можуть бути абсолютно різними. Пам'ятайте, що загальна відсоткова ставка в багатьох банках однакова. Пошукайте банки, що пропонують в даний момент цікаві кредит ниє програми, що проходять в рамках акцій.
2
З'ясуйте вимоги банку до позичальника. Зверніть увагу на вік і наявність офіційного виду заробітку. Як випливає вивчіть пакет документів, необхідних банком при подачі заяви на отримання кредит а.
3
Якщо ви вирішили взяти в кредит саме стільниковий телефон, то врахуйте, що цей товар відноситься до категорії підвищеного ризику. Банки дуже неохоче схвалюють заяви на придбання телефон а в кредит . У цьому випадку вам слід підготуватися якнайкраще. Принесіть з собою не тільки паспорт і «другий документ», як цього вимагають багато банків. Візьміть довідку про наявність офіційного місця роботи та довідку про доходи за останні шість місяців.
4
Заповнюючи анкету, вкажіть якомога більше даних. Вкажіть номери телефон ов близьких родичів та адреси їх проживання. Якщо ви володієте нерухомістю або транспортним засобом, неодмінно згадайте про це. Пам'ятайте про те, що банки ставляться лояльніше до людей з гарною кредит ної історією і стабільним соціальним становищем.