Як заблокувати загублений телефон.

Якщо ви втратили мобільний телефон, потрібно його терміново заблокувати. Причин для цього декілька: залишок на вашому мобільному рахунку можуть перевести на інший номер або, якщо у вашого номера є така можливість, «спорудять» вам величезний борг. Заблокувавши номер вчасно, ви зможете вберегти себе від подібних неприємностей.
Інструкція
1
Зателефонуйте вашому мобільному оператору, щоб заблокувати загублений телефон. Існує центр підтримки абонентів. Його телефон повинен бути позначений на пакеті придбаної вами сім-карти. Якщо цей пакет не зберігся, зайдіть в інтернет. За допомогою будь-якого зручного для вас пошукового ресурсу знайдіть офіційний сайт вашого оператора.
2
Подивіться номер телефону центру підтримки. Дзвінки на нього з мобільних номерів цього ж оператора повинні бути безкоштовними. Візьміть у якого-небудь знайомого мобільний телефон, щоб заблокувати сім-карту. Зателефонуйте оператору, поясніть ситуацію, виявите бажання заблокувати ваш мобільний телефон. Вся ця операція не повинна зайняти багато часу.
3
Зайдіть на офіційний сайт вашого мобільного оператора, щоб заблокувати вкрадений телефон в режимі онлайн. Існує спеціальний чат для обслуговування абонентів. Зайдіть в нього. Опишіть вашу проблему, повідомте, коли був загублений або вкрадений телефон, ваше ім'я, прізвище та по батькові. Оператор протягом самого найкоротшого часу заблокує номер вашого мобільного телефону і дасть вам про це знати.
4
Зайдіть до найближчого відділення вашого оператора мобільного зв'язку. Зверніться до будь-якого із співробітників відділення з проханням заблокувати номер вашого мобільного телефону з причини втрати або крадіжки. Співробітник або заблокує ваш номер самостійно або надасть можливість зв'язатися з центром підтримки абонентів. Так чи інакше, номер вашого мобільного телефону буде заблокований найближчим часом.
5
Ви можете відразу ж написати заяву з проханням відновити вашу сім-карту, якщо є таке бажання. Це також не займе багато часу. Для цих цілей візьміть з собою паспорт. Врахуйте, що у нової сім-карти, нехай навіть з тим же номером мобільного телефону, буде інший пін-код.